Blog kategorie

Wspomaganie treningu

Wspomaganie treningu

Uprawiając sport rekreacyjnie lub wyczynowo nie zapominajmy o tym, że nasz organizm potrzebuje więcej suplementacji i bogatej, odżywczej diety żywieniowej. Dużo mężczyzn i kobiet korzysta z siłowni i innych zajęć "fitness'' i często z rekreacją nie ma to nic wspólnego.

Pogoń za masą mięśniową, może doprowadzić do utraty zdrowia i niedoboru witamin z grup B. Dieta wysokobiałkowa przybliża nas do miażdżycy. Należy zwrócić uwagę na dotlenienie organizmu oraz systematyczne oczyszczenie wątroby. Z pomocą przyjdzie Ci Liver Aid lub Arginina oraz Oxy Max firmy Calivita. Sport w zależności od wieku i intensywności potrzebuje odpowiednich dawek lecytyny i minerałów. Jest to naturalna ochrona stawów oraz zmniejszanie zakwaszenia organizmu spowodowane złą dietą oraz nadmiernym wysiłkiem fizycznym.

Aby wspomóc swój organizm podczas ciężkich treningów należy uzupełnić wszelkie braki minerałów oraz witamin. Preparat Full Spectrum wspomoże Twój organizm, który odwdzięczy się znacznie lepszymi rezultatami na zawodach. Nie jest to jednak krótki okres. Aby sprawić żeby twój organizm pracował na wysokich obrotach potrzebna jest dłuższa suplementacja, gdyż braki witamin i minerałów nie są od razu uzupełniane. To wymaga czasu, przeciętnie około 6-ciu miesięcy.

Odnowa biologiczna jest również bardzo ważna i poręczny Bio-Harmonex, skuteczny, w każdej chwili do zastosowania nawet podczas jazdy samochodem sprosta Twoim wymaganiom.Produkt ten wytwarza pole magnetyczne o niskiej indukcji tzw. magnetostymulacja wpływa korzystnie na Twoje komórki, tak aby mogły znacznie szybciej się zregenerować, oczyścić i wzmocnić.

Wspomóż organizm suplementami:

  1. Liver Aid - Profesjonalne oczyszczanie wątroby. Czysta wątroba - czysty organizm. Stosuj 3 kapsułki dziennie po posiłku.
  2. Arginine Plus - Rozwój masy mięśniowej, wytwarza hormon wzrostu, pomaga w odtruwaniu wątroby. Stosuj 2 tabletki dziennie pół godziny przed posiłkiem.
  3. Full Spectrum - Zestaw witamin, uzupełni zapotrzebowanie każdego sportowca. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
  4. Power Mins - Kompleks minerałów. Skurcze, problemy ze stawami, przemęczenie. Możesz o tym zapomnieć! Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium