Właściwe odżywianie się jest ważnym czynnikiem w dbaniu o profilaktykę prozdrowotną. W ofercie sklepu Zdrowo i Sportowo przygotowaliśmy szeroki wybór preparatów, które mogą być pomocne w dbaniu o bilans spożywanych witamin, minerałów i innych substancji odżywczych. Suplementy diety dla kobiet i mężczyzn Calivita zostały opracowane w taki sposób, aby lepiej mogły służyć jako wsparcie w dbaniu o kondycję i samopoczucie.

Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn

2szt. Vital Man 2szt. Vital Man
Producent: Calivita
Cena:

171,70 zł

Cena regularna: 202,00 zł

Najniższa cena: 202,00 zł
pakiet
zobacz więcej
  • promocja
2szt. Vital Woman 2szt. Vital Woman
Producent: Calivita
Cena:

190,40 zł

Cena regularna: 224,00 zł

Najniższa cena: 224,00 zł
pakiet
zobacz więcej
  • promocja
Menopausal Formula Menopausal Formula
Producent: Calivita
Cena:

198,00 zł

szt.
zobacz więcej
New Life New Life
Producent: Calivita
Cena:

95,00 zł

szt.
zobacz więcej
Vital Man Vital Man
Producent: Calivita
Cena:

101,00 zł

szt.
zobacz więcej
Vital Woman Vital Woman
Producent: Calivita
Cena:

112,00 zł

szt.
zobacz więcej

Suplementy diety Calivita - co znajduje się w ich składzie?

Preparaty, które znajdziesz w naszej ofercie powstały na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów. Suplementy diety dla mężczyzn i kobiet są złożone ze starannie dobranych składników, aby były lepiej dopasowane do potrzeb organizmu. Warto jednak pamiętać, że Twoje indywidualne zapotrzebowanie na substancje odżywcze, które zależy między innymi od wieku, trybu życia, codziennych aktywności oraz innych czynników. Wyczerpujące opisy produktów ze sklepu Zdrowo i Sportowo pozwolą Ci skonsultować ich stosowanie z lekarzem.

Witaminy dla kobiet i mężczyzn - czym się różnią?

Nasze organizmy różnią się budową układu kostnego, niektórych organów, a także cyklem biologicznym, co sprawia, że w zależności od płci inaczej kształtują się również nasze zapotrzebowania na składniki odżywcze. Witaminy dla mężczyzn i kobiet w postaci suplementów diety to skoncentrowane środki spożywcze opracowane właśnie na podstawie tych szczególnych potrzeb. Dzięki temu mogą lepiej sprawdzić się w codziennym dbaniu o Twoje samopoczucie, witalność i zmniejszenie ryzyka wystąpienia niedoborów ważnych substancji.

W sklepie Zdrowo i Sportowo znajdziesz nie tylko preparaty dopasowane do ogólnych potrzeb obu płci. W sprzedaży mamy również suplementy diety przeznaczone do dbania o organizm w szczególnych okolicznościach. Witaminy dla kobiet z naszej oferty obejmują również produkty dopasowane do potrzeb organizmu związanych z ciążą lub menopauzą, a dla mężczyzn - te, które mogą okazać się pomocne w profilaktyce zdrowia prostaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl