Blog kategorie

Odnowa Biologiczna

Przy doborze odnowy biologicznej musimy uwzględnić nasz typ psychofizyczny, środowisko, związki z innymi ludźmi, pracę zawodową, zainteresowania, dietę oraz rodzaj uprawianego sportu. Pamiętajmy, że natura posiada swoją inteligencję i rządzi się swoimi prawami, o których nie możemy zapominać. Ludzkie ciało jest częścią tej natury i kiedy funkcjonuje zgodnie z nią możemy pozostać w doskonałym zdrowiu i kondycji.

Jeżeli trenujesz poważnie, to traktuj swój organizm również poważnie. Dostarczaj do organizmu odżywki, określone składniki żywieniowe i produkty do regeneracji i oczyszczania. Eksploatowany samochód potrzebuje dobrego paliwa, remontu i codziennej pielęgnacji. Potraktujmy swój organizm w ten sam sposób. Jedna z metod odnowy biologicznej to jest oczyszczanie organizmu. Drugi sposób to produkty wspomagające jak np. Glutamina, która bierze udział w rozkładzie szkodliwego amoniaku jak również, odgrywa ważną role w prawidłowej pracy układu immunologicznego i układu nerwowego. Trzeci etap to Oxymax (tlen) jeden z najbardziej powszechnych pierwiastków obecnych na Ziemi, niezbędny do życia komórek, regeneracji, odnowy, walki z bakteriami. OxyMax zwiększa przyswajanie witamin i minerałów. Czwarty etap to preparaty białkowe i białkowo-węglowodanowe, piąty to Bio-Harmonex emitujący naturalne pola magnetyczne. Szósty etap to masaże, sauna i pływanie.

Suplementy przyspieszające regenerację organizmu:

  1. Power Mins >> czytaj więcej << Zestaw minerałów potrzebny do odpowiedniej pracy mięśni. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
  2. Full Spectrum >> czytaj więcej << Zestaw witamin w dużych dawkach dla osób trenujących wyczynowo oraz dla sportowców rekreacyjnych. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium