Blog kategorie

Nerwica

Nerwica to inaczej zaburzenia nerwicowe, które silnie wpływają na nasze emocje i nasze zachowanie. Polega na wewnątrz psychicznym konflikcie między naszymi świadomymi, a nieświadomymi zachowaniami. Nie jest to jednak choroba nerwów człowieka w sensie anatomicznym i fizjologicznym.

Nerwica ma znaczny wpływ na stany psychiczne organizmu, czyli emocje. Osoby chore na nerwicę są niecierpliwe, agresywne, impulsywne, szybko ulegają emocjom, wybuchają, mają wysokie wymagania wobec siebie i innych, konkurują ze wszystkimi o wszystko, krótko mówiąc ich reakcja jest szybsza od myśli. Osoby takie gdy mają problem, nie mogą sobie z nim poradzić, a ich zachowanie staje się irracjonalne i błędne.

Aby wspomóc swój organizm w tym ciężkim dla niego okresie nasi klienci dostarczają mu Rhodiolin i Stress Management. Po zastosowaniu tych preparatów czujemy szybko poprawę, reakcje są łagodniejsze nie wyprowadzają Cię szybko z równowagi. Nie obawiaj się, to nie są leki psychotropowe i nie uzależnisz się od nich.

Kuracja:

  1. Rhodiolin - >> czytaj więcej << Stosuj 3x2 tabletki dziennie. Dawki można podawać zmniejszająco przez okres co najmniej 3 miesięcy.
  2. Stress Management - >> czytaj więcej << Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium