Blog kategorie

Na sen

Każdy wie o tym, że człowiekowi i zwierzętom do prawidłowego funkcjonowania potrzebne jest pożywienie oraz sen. Jak się okazuje sen z prawidłowym odżywianiem ma wiele wspólnego. Posiłki mają bardzo duży wpływ na nasz późniejszy odpoczynek - zdrowy sen.

Czynnikami wpływającymi na sen mogą być: objadanie się na noc, używanie lekarstw, picie kawy, posilanie się produktami mlecznymi i czekoladą, spożywanie alkoholu, zapalone światło, hałas, włączone urządzenia elektryczne, nadmierna temperatura i dużo, dużo innych czynników w mniejszym lub w większym stopniu wpływające na zdrowy sen.

Mieszanie tych czynników wraz z złym doborem składników odżywczych przed komputerem i telewizorem daje "ostrą mieszankę" po której zwiększa się prawdopodobieństwo na kiepskie spanie.

Problemy z zasypianiem mają również osoby, które kładąc się spać chcą na siłę rozwiązywać swoje wszelakie życiowe problemy, bądź analizują nowe pomysły. Tak się dziwnie składa, że jeszcze nikt nie rozwiązał swoich utrapień w łóżku, natomiast "dorzucił" problemy z zasypianiem.


Pomocny sposób na sen to próba wyłączenia wszystkich myśli, i wsłuchanie się we własny oddech, głęboko oddychając. W ten sposób dotlenimy mózg, i po niedługim czasie zaśniemy. Istnieje oczywiście wiele teorii na temat szybkiego zasypiania. Niektóre się sprawdzają, a niektóre nie. Pewnym jednak źródłem zdrowego snu jest znalezienie i wyeliminowanie przyczyn zakłócających go(spójrz wyżej czy niektóre z nich pasują do Ciebie), oraz prawidłowe żywienie.

Jeżeli nie masz czasu w natłoku obowiązków na prawidłowe odżywianie się, konieczna będzie suplementacja uzupełniająca wszelkie niedobory składników witaminowych i mineralnych w naszym organizmie.

Z pomocą przyjdzie Ci na zdrowy sen:

Polinesian Noni >> czytaj więcej << Liofilizowany sok z noni, dostarczy Ci wszelkich składników brakujących w pożywieniu, a także doda energii i witalności. Stosuj 30ml rano przed jedzeniem.
Stress Management B-Complex >> czytaj więcej << - Witaminy z grupy B, zmniejszają podatność na stres, zwiększając przy tym uczucie relaksu. "Stress Management" - po Polsku "zarządzaj stresem". Stosuj 3 razy dziennie po 1 tabletce.
Mega QProtect >> czytaj więcej << - Odpowiednia dawka witamin, minerałów oraz ziół sterujących prawidłowym trybem życia. Chcesz zadbać o zdrowy sen? Zadbaj o wszystkie procesy życiowe. Stosuj 2 razy dziennie po 1 tabletce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium