Blog kategorie

Dieta w czasie długotrwałych treningów

Dieta dla wyczynowców

Wskazówki dla osób w okresie BPSu:

 • Należy dostarczać odpowiednią ilość węglowodanów, aby utrzymać poziom glukozy we krwi.
 • Należy dostarczać odpowiednią ilość płynów węglowodanowych w czasie treningu, co poprawia wyniki, oraz zmniejsza zmęczenie.
 • Ważne jest aby te napoje były smaczne, co powoduje lepsze nastawienie do treningu, relaks podczas przerwy między zadaniami.
 • Należy spożywać około 60g węglowodanów na każdą godzinę pracy.
 • Ilość płynów powinna być równa jej utracie.
 • Zażywanie dużej ilości płynów stymuluje i poprawia wypróżnianie .
 • Należy więc spożyć od 6-8 ml/kg masy ciała od 3-5 minut przed treningiem w celu przygotowania żołądka, następnie należy spożywać płyny w ilości od 2-3 ml na kg masy ciała co 15-20 minut.
 • Zażywanie płynów podczas treningów powinno być "trenowane", jako że objętość tolerowana przez przewód pokarmowy jest zwiększana poprzez ćwiczenie. Takie ćwiczenia żołądka ułatwią nam większe spożycie płynów na zawodach, co wiąże się z większą ilością węglowodanów - energii.

Niezbędna suplementacja:

 1. Arginine Plus - >> czytaj więcej. << Świetny produkt zastępujący odżywki białkowe. Czysta Arginina pomoże Ci w uzyskaniu odpowiedniej masy mięśniowej, natomiast reszta składników zadba o Twoją wątrobę, wydalając toksyczny amoniak. Preparat ten zwiększa transport tlenu w komórkach. 3 tabletki dziennie przed posiłkiem.
 2. Full Spectrum - >> czytaj więcej. << Odpowiedni dobór witamin i minerałów pełni ważną role w suplementacji każdego sportowca. Produkt zawiera ogromną ilość witamin i minerałów, które potrzebne są podczas każdego treningu. 2 tabletki dziennie po posiłku.
 3. Liver Aid - >> czytaj więcej. << Produkt przeznaczony dla osób spożywających dużą ilość odżywek wysokobiałkowych oraz innych odżywek wpływających na pracę wątroby. Jak dobrze wiemy wątroba pełni funkcję oczyszczania organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie białka dostępne na rynku są pochodzenia naturalnego. Czy biorąc białka masz problemy ze skórą, wypryskami i trądzikiem? Jeżeli tak, powinieneś wspomóc swoją wątrobę tym preparatem. 3 kapsułki dziennie po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium