Blog kategorie

Zawał serca

Po zawale serca.

Narastanie płytek osadzających się na ściankach naczyń, znacznie utrudnia przepływ krwi, a więc transportu tlenu, który razem ze składnikami pokarmowymi powinien docierać do wszystkich komórek naszego ciała. Zlepianie się płytek tłuszczu może łatwo zablokować zwężoną już "autostradę" doprowadzającą krew do serca, co powoduje zawał serca.

Okres po zawale serca jest bardzo ważnym okresem dla Twojego zdrowia. Należy teraz w odpowiedni sposób wspomóc swój organizm.

Co robić, a czego unikać - profilaktyka dla osób narażonych i osób po zawale serca?

 • Staraj się jeść codziennie owoce i warzywa.
 • Jedz 2 razy w tygodniu tłustą rybę zamiast mięsa.
 • Unikaj tłuszczów nasyconych.
 • Zapewnij odpowiednią dawkę błonnika. Pomoże to utrzymać odpowiednie stężenie cholesterolu na właściwym poziomie.
 • Staraj się ćwiczyć codziennie. Zacząć od krótkich spacerów, potem należy je wydłużać i zacząć truchtać. Czynność ta pomaga schudnąć oraz zapewnia odpowiedni poziom "dobrego" cholesterolu.
 • No i na końcu zakaz palenia. Pamiętaj, że nic tak nie uszkadza serca jak papierosy!!!

Jak wszyscy sobie zdajemy sprawę, trudno jest utrzymać taką dietę w naszym "zalatanym" życiu. Jeżeli nie masz czasu na taką dietę, należy sięgnąć po pomoc do preparatów firmy Calivita. Są to preparaty w 100% pochodzenia naturalnego, bardzo dobrze przyswajalne przez nasz organizm,  ponieważ ulegają procesowi liofilizacji, a nie pasteryzacji tak jak inne, czyli podczas tego procesu nie zostają ścięte białka aminokwasów witamin i innych substancji roślinnych zawartych w naszych preparatach.

Profilaktyka po zawale serca:

 1. Cholestone - Preparat zapewniający równowagę w stężeniu "dobrego" cholesterolu we krwi. Jego bogaty skład pozwoli zachować formę na długie lata. Stosuj 1 tabletkę dziennie, po posiłku.
 2. Omega 3 - Nienasycone kwasy tłuszczowe. Produkt zapewnia kondycję serca, zmniejsza lepkość krwi, oraz obniża poziom "złego" cholesterolu. Stosuj 1 tabletka dziennie po posiłku.
 3. Witamina C - Produkt chroni przed stresem, zapewnia prawidłową budowę naczyń krwionośnych. Neutralizuje szkodliwe wolne rodniki. 3 razy dziennie, 1 tabletkę, po posiłku.
 4. Koenzym Q10 -  Wzmacnia układ krążenia, redukuje wysokie ciśnienie krwi, chroni naczynia krwionośne, pomaga w odchudzaniu. 2 razy dziennie, 1 tabletkę po posiłku.
 5. Noni - Wzmacnia cały organizm, poprawia zaopatrzenie tkanek w tlen, zmniejsza ryzyko zawału serca, oraz powoduje szybszą regenerację po zawale.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium