Blog kategorie

Skurcze mięśni

Tak bardzo bolesne i nieprzyjemne dla nas skurcze mięśni, są spowodowane głównie przez braki płynów, witamin i minerałów takich jak magnez, wapń, czy potas. Powodem ich występowania może być intensywny wysiłek, trening sportowy, jak również cukrzyca, nadciśnienie, żylaki, choroba reumatyczna oraz niedotlenienie narządów i tkanek.

Skurcze mięśniowe mogą wystąpić w czasie wysiłku, po nim i w trakcie snu. Skurcze powysiłkowe nie są chorobą, prawie każdy zdrowy człowiek doświadczył takiego bólu. Skurcze te spowodowane są niedoborem odpowiedniej ilości suplementów do naszego organizmu. Ważne jest to aby uzupełnić braki minerałów, pomóc organizmowi zregenerować się po wysiłku i przygotować go na następny dzień.

Suplementacja wypełniająca braki witamin i minerałów:

  1. Power Mins - >> czytaj więcej << Ogromna dawka minerałów, w szczególnie wapnia i magnezu. Stosuj 2 razy dziennie po posiłku.
  2. Strong Bones - >> czytaj więcej << Czysty wapń z magnezem. Prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Stosuj 1-2 kapsułek na noc.
  3. Full Spectrum - >> czytaj więcej << Naturalne witaminy i minerały w jednym. Długotrwała codzienna suplementacja zmniejszy ilość infekcji, poprawi pracę mięśni, da lepsze samopoczucie. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl