Blog kategorie

Reumatoidalne zapalenie stawów

Na reumatyzm najczęściej cierpią osoby po czterdziestce, przy czym w większej mierze kobiety. Charakterystyczne dla reumatoidalnego zapalenia stawów są stany zapalne, bóle stawów międzypoliczkowych, śródręczno-paliczkowatych, oraz stawów kończyn górnych i dolnych.

Reumatyzm w pierwszych stadiach może dawać objawy znużenia, bezsenności i obrzęków. Długo trwająca choroba nie leczona lub późno rozpoznana doprowadza do uszkodzeń narządów takich jak serce, oczy, płuca, mięśnie, układ nerwowy.

Przyczyną choroby są zaburzenia autoimmunologiczne oraz wskutek złej odpowiedzi odpornościowej na zakażenia wirusowe. Reumatoidalne zapalenie stawów na starość doprowadza do poważnego kalectwa związanego z deformacjami stawowymi i silnym bólem, a przecież każdy z nas chce odpocząć w podeszłym wieku, nie borykając się z żadnymi chorobami. Dlatego ważne jest to, żeby rozpocząć terapię w momencie wystąpienia pierwszych objawów, co w konsekwencji spowoduje znaczne zmniejszenie dolegliwości i powikłań.

Należy zapobiegać zakwaszaniu organizmu (acydozie) przez dostarczanie mu substancji zasadowych, gdyż zakwaszenie wlicza się również do głównych czynników wywołujących choroby stawów.

Kuracja stosowana przez naszych klientów:

  1. Liquid Chlorophyll - >> czytaj więcej << Roślinny skład preparatu ma silne właściwości oczyszczające organizm. 3 łyżeczki dziennie z ciepłą niegazowaną wodą do picia na czczo. Produkt należy pomieszać przed użyciem.
  2. Power Mins - >> czytaj więcej <<  Duża zawartość chelatowego wapnia i innych minerałów niezbędnych w kuracji. Stosuj 2 razy dziennie, 2 tabletki, po posiłku.
  3. Strong Bones - >> czytaj więcej <<  Ogromna dawka wapnia i magnezu. Preparat zapewnia zdrowie naszych kości i stawów. Stosuj 1 kapsułkę na noc.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium