Blog kategorie

Okres Połogu

Okres połogu, to okres po urodzeniu dziecka. Trwa on od 6-8 tygodni, a polega on na gojeniu i odnowie organizmu kobiety, tak aby wróciła ona do stanu przed porodem. Dotyczy to szczególnie narządów i układów zaangażowanych w procesie rozwoju płodu. Najbardziej widoczne zmiany w organizmie kobiety to miejsca w narządzie rodnym, piersiach, układzie mięśniowym brzucha, w dnie macicy oraz w ośrodkowym układzie nerwowym.

Okresowi połogu towarzyszy rozpoczęcie pracy gruczołów piersiowych, oraz powrót funkcji jajnika. Praca gruczołów piersiowych to nie tylko tworzenie pokarmu, ale także transportowanie go przez kanaliki do brodawki. W pokarmie tym muszą znaleźć się odpowiednie minerały i witaminy dla Twojej pociechy dlatego też wskazane jest brać preparat New Life , aby Twoja pociecha wyssała to wraz z mlekiem i wyrosła na duże i silne dziecko.

Powrót funkcji jajnika pojawia się po 3-4 tygodniach u kobiet nie karmiących, a u kobiet regularnie karmiących często znacznie później. Dlatego nie martw się jak okres pojawi się nieco później. Warto wspomóc swój organizm, jeżeli chcesz żeby szybko powrócił do stanu sprzed ciąży. Pamiętaj, że wspomaganie naturalnymi suplementami ma teraz wpływ nie tylko na Ciebie ale również na Twoje dziecko.

Suplementacja dla karmiących kobiet:

  1. New Life - Suplement przeznaczony wyłącznie dla kobiet w ciąży, oraz dla karmiących. Zawarte w nim witaminy minerały oraz kwas foliowy, zapewniają prawidłowy rozwój dziecka. 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.
  2. Noni - Liofilizowane Noni to zawartość wszystkich potrzebnych substancji do prawidłowego rozwoju pociechy. Znacznie podnosi odporność organizmu. Pij noni i oddawaj go wraz z mlekiem. 45ml rano przed śniadaniem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium