Blog kategorie

Zmęczenie

Zmęczenie w dzisiejszych czasach uważane jest za jeden z ważniejszych problemów zdrowotnych. Stres i pośpiech, brak czasu na relaks i złe odżywianie daje się szybko we znaki. Dotyczy to również sportowców, którzy nie osiągają sukcesów, mimo ciężkiej pracy. Brak odnowy biologicznej i sprawnego systemu immunologicznego, może się skończyć tragicznie dla każdego z nas.

Obecnie jest takie schorzenie jak przewlekle zmęczenie.

Trwa ono co najmniej sześć miesięcy i nie mija, choć człowiek stara się wypocząć. Towarzyszy temu utrata pamięci, bóle głowy i bóle mięśniowe, a nawet gorączka. Zmęczenie najczęściej nęka osoby chore na cukrzyce, tarczyce oraz choroby układu krążenia i nerek. Uczucie ciągłego zmęczenia może dawać nadużywanie farmaceutyków, zwłaszcza leków obniżających ciśnienie i środków nasennych. Nad przyczynami ciągłego zmęczenia trzeba się zastanowić a jest ich sporo. 

Naturalne wspomaganie organizmu przez dłuższy czas przyniesie oczekiwane rezultaty. Zastosowanie urządzenia Bio-Harmonex , które możesz zastosować w każdym miejscu nawet podczas jazdy samochodem. Ze względu na jego ogromną funkcjonalność, stosując systematycznie możesz liczyć na poprawę swojego samopoczucia.

Suplementy diety na to schorzenie:

  1. Energy & Memory - Zestaw witamin i minerałów przywraca koncentrację i kondycję. Rewelacyjny podczas ciężkiej pracy umysłowej i fizycznej. Stosuj 2 tabletki po posiłku.
  2. Stress Management - Zapomnij o stresie i zmęczeniu. Kompleks witamin z grupy B pozwoli Ci cieszyć się życiem na nowo. 2 tabletki po posiłku.
  3. Noni - Ogromne źródło witamin i minerałów, odżywi Twój organizm i pomoże w walce ze zmęczeniem. 30ml na czczo, rano.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium