Blog kategorie

Depresja

Większość z nas przeżywa czasem przejściowe stany depresyjne, wtedy gdy sprawy nie układają się nam tak jak byśmy sobie tego życzyli. Taki krótkotrwały smutek bądź przygnębienie to zupełnie coś innego niż depresja, która wymaga leczenia.

Większość ludzi określa tę chorobę jako brak zdolności do radości i mają rację. Choroba ta jest poważnym schorzeniem psychicznym, a rozwija się najczęściej wolno i niepostrzeżenie. W chorobie tej stopniowo pogarsza się nastrój, człowiek staje się mniej aktywny, nie ma ochoty spędzania czasu w towarzystwie, zamyka się sam w sobie, a na twarzy pojawia się wyraz smutku i przygnębienia. Mamy wtedy gorszy apetyt, źle sypiamy, narzekamy na różnego rodzaju dolegliwości, a nasze nastawienie do życia i świata jest negatywne.

Depresja dzieli się na depresję reaktywną i endogenną. My zajmiemy się depresją reaktywną, która nie jest uwarunkowana genetycznie. Do depresji reaktywnej mogą doprowadzić urazy psychiczne lub trudna sytuacja życiowa. Tego rodzaju depresja jest postrzegana przez otoczenie jako zachowanie zrozumiałe w tej wyjątkowej, tragicznej dla Ciebie sytuacji. Nie możemy sobie pozwolić aby te trudne dla Ciebie doświadczenia zapoczątkowały, bądź pogłębiły tę chorobę. Bardzo ważne jest, by początek depresji jak i stan depresyjny wyleczyć do końca. Działanie profilaktycznie jest istotne, ponieważ u 60% chorych odnawiają się objawy po roku, a w 75% w ciągu 10 lat. Depresja zagraża życiu chorego, ponieważ pojawiają się myśli samobójcze, a stan przewlekły znacznie utrudnia zdolność do normalnego funkcjonowania w domu i pracy.

Aby wspomóc organizm potrzebujesz odpowiednich minerałów, których niedobór powoduje rozwój tej ciężkiej choroby, która praktycznie uniemożliwia Twoje życie, aktywność zawodową i seksualną. Nie ma możliwości uzupełnienia tych niedoborów samymi owocami i warzywami , ponieważ wartości odżywcze zawierają się tam w małych ilościach! Pewnie zadasz pytanie dlaczego ?... a jak one dojrzewają?... w skrzyniach posypane chemią w trakcie transportu!!! Słońce jest niezbędne do tego by wszystko co w nich jest zdrowe i najlepsze powstawało w czasie wzrostu w promieniach słonecznych.

Tak potocznie używane słowo stres, niesie za sobą przeciążenie psychiczne i fizyczne a z tym związane jest złe znoszenie przez Ciebie tych obciążeń. Jednak nad tym można zapanować zwłaszcza, że życie przynosi i będzie przynosić nam różnego rodzaju niespodzianki. Należy się do tego psychicznie przygotować i zdać sobie sprawę, że inaczej nie będzie, więc po co rozmyślać i ładować energie negatywną w swój umysł i ciało. Dążenie do maksymalnej wydajności i perfekcji, a przy tym zła ocena swoich wartości życiowych, narzucanie sobie tępa nie realnego zawsze wniesie w Twoje życie frustracje.

 

Kuracja, którą stosują nasi klienci:

  1. Rhodiolin - >> czytaj więcej << Naturalny preparat zwiększa odporność na stres, wydajniejsza praca umysłu, lepsze podejmowanie decyzji. 2x2 tabletki dziennie, przed posiłkiem.
  2. Stress Management B-Complex - >> czytaj więcej << Odpowiedni dobór składników pozwoli Ci uporać się ze stresem, oraz doda sił fizycznych i psychicznych. Stosuj 2x2 po posiłku.
  3. Noni - >> czytaj więcej << Liofilizowane Noni, pomoże Ci uzupełnić dietę, zmniejszy uczucie zmęczenia, załagodzi stres. Pomoże przebrnąć przez ciężki dla Ciebie okres, bez szkody dla organizmu. 30ml rano, przed posiłkiem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium