Blog kategorie

Zimne nogi i ręce

Zimne nogi i ręce często są spowodowane chorobą Raynauda. Jest to mało poznane schorzenie układu krążenia, które jest dokuczliwe i często nie wiemy, jak sobie z tym poradzić. Palce u rąk i nóg bledną, zmniejsza się czucie, często mamy objawy mrowienia i zdrętwienia. Końcówki palców są białe jak kartka papieru często może to być jeden palec i zdecydowanie różni się on od innych.

Obszar objęty zaburzeniem krążenia krwi po ustąpieniu objawów może dokuczliwie boleć przez jakiś czas. Objawy są nieprzyjemne, ale na ogół mijają i nie powodują żadnych powikłań. Choroba ta występuje częściej u kobiet niż u mężczyzn. Często towarzyszy ona innym schorzeniom jak migrena, reumatoidalne zapalenie stawów, niedoczynność tarczycy, miażdżyca naczyń krwionośnych, wcześniej przebyte odmrożenia. Inną przyczyną powstawania takich objawów jest stres, poważne zwężenie naczyń krwionośnych, nadużywanie leków, nadmierna lepkość krwi.

Polecamy kurację:

  1. Koenzym Q10 - Nięzbędny do prawidłowej pracy serca. Wspiera nasz układ krwionośny. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
  2. Mega QProtect - Silny antyoksydant, ochrona przed współczesnymi chorobami. Odpowiedni skład preparatu doda Ci sił i przywróci witalność. 2 razy dziennie po 1 tabletce. 
  3. Stress Management - Obniża wpływ stresu na nasz organizm. Poprawia pracę układu krwionośnego. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl