Blog kategorie

Zapalenie pochwy

Stan zapalny pochwy spowodowany jest przez zakłócenie flory bakteryjnej. Może to nastąpić podczas stosunku płciowego, miesiączki, poronienia, a nawet gdy zaniechamy odpowiednią higienę osobistą (używanie tego samego ręcznika przez dłuższy okres czasu itp.).

Najczęstszym objawem tego stanu jest pieczenie podczas oddawania moczu, swędzenie, nieprzyjemny zapach wydzieliny pochwowej, różnego rodzaju obrzęki i upławy. Zlekceważenie stanu zapalnego pochwy może doprowadzić do przewlekłego stanu zapalenia pochwy. Wiąże się to z trwałą zmianą w jajowodach, a nawet z bezpłodnością.

Stan zapalny pochwy powinno się leczyć od razu po jego stwierdzeniu, dlatego powinnaś zwiększyć higienę osobistą i intymną, aby zapobiec dostawaniu się jakichkolwiek bakterii. Unikaj w tym czasie wspólnych kąpieli i nie chodź na basen.

Kuracja, która pomogła innym kobietom w tym schorzeniu:

  1. Everymoment - Krem do higieny intymnej. Działanie przeciwbakteryjne i nawilżające. Utrzymuje prawidłowe PH środowiska pochwy. Przez pierwsze 2 tygodnie stosuj 2 razy dziennie, później 1 raz dziennie lub wg indywidualnych potrzeb. Utrzymuj higienę i przed zastosowaniem umyj ręce.
  2. AC-zymes - Produkt zawiera 2 mld żywych kultur bakterii. Stwarza niekorzystne warunki dla wirusów i bakterii. Stosuj 2 kapsułki dziennie na pusty żołądek.
  3. Paraprotex - Oczyszcza i pozbywa się wszelkich
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium