Blog kategorie

Zapalenie pęcherza moczowego

Zapalenie pęcherza moczowego spowodowane jest przez infekcje bakteryjne i wirusowe. Do zakażenia dochodzi, gdy bakterie dostaną się z cewki moczowej do pęcherza. Choroba ta w większej mierze dotyczy kobiet, niż mężczyzn. Powodem tego jest budowa układu moczowego kobiet. Kobiety mają o wiele krótszą i szerszą cewkę moczową, taka budowa organizmu kobiety powoduje, że bakterie szybciej atakują pęcherz moczowy kobiety, niż mężczyzny.

Choroba ta charakteryzuje się wzmożoną potrzebą fizjologiczną oddawania moczu, często jest to niewielka ilość i towarzyszy temu ból i pieczenie. Mocz w czasie zapalenia pęcherza moczowego jest mętny i ma najczęściej nieprzyjemny ostry zapach. Aby uporać się ze stanem zapalnym pęcherza moczowego należy pić dużo niesłodzonych płynów, utrzymywać na wysokim poziomie higienę osobistą, ograniczyć słodycze i spożywanie białek, jak i zastosować odpowiednią kurację.

Kuracja, która pomogła innym:

Zestaw- zdrowie pęcherza moczowego - wspiera organizm i pomaga uporać się z infekcjami pęcherza moczowego. Antybiotyki i silne leki przeciwbólowe jedynie krótkotrwale przynoszą ulgę i nie zapobiegają nawrotom choroby. Naturalne kuracje preparatami ziołowymi znajdują i likwidują nie tylko objawy, ale i źródło i przyczyny zapalenia pęcherza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl