Blog kategorie

Wrzody objawy

Dwóch australijskich lekarzy w 1982 roku odkryło bakterię helicobacter pyroli, która odgrywa kluczową rolę w powstawaniu wrzodów. Najbardziej narażone na zarażenie przez tą bakterię są dzieci. Mówi się, że około 70-80% dzieci w krajach rozwijających się posiada tą bakterię. Uważaj na swoje dziecko, jeśli będzie miało wymienione niżej objawy, pójdź do lekarza. Nie dawaj odrazu antybiotyków, są inne bezpieczniejsze preparaty wspomagające nie powodujące skutków ubocznych.

Kiedy wrzód już się pojawi zazwyczaj możemy go odczuwać jako ból brzucha na czczo lub w określonym okresie po spożyciu posiłku. Może również występować uczucie pieczenia między posiłkami, rano, po wypiciu kawy, soku pomarańczowego czy alkoholu.

Ból od wrzodów może przypominać zgagę. Mogą mu towarzyszyć wymioty, nudności, a nawet chudnięcie.

Długi okres posiadania wrzodów może prowadzić do oddawania ciemnego stolca z domieszką krwi, a także obecność krwi w wymiocinach, oraz czegoś co przypomina fusowatą wydzielinę (oznaka wewnętrznego krwawienia). Objawy te są zagrażające życiu. Nagły i silny ból żołądka, odczuwalny w odcinku lędźwiowym może być powodem perforacji wrzodu przez ścianę żołądka lub jelita, wówczas natychmiast trzeba zgłosić się do lekarza.

Na wrzody zastosuj - cała kuracja:

  1. AC-Zymes Naturalna flora baketryjna - 2 mld żywych kultur bakterii. Pomaga pozbyć się Helicobacter pylori oraz przywraca "porządek" w żołądku. Stosuj 2 razy dziennie po 1 tabletce przed posiłkiem.
  2. Calcium Magnesium Plus  Magnez z wapniem neutralizują kwasy żołądka. Stosuj 2 kapsułki dziennie na noc.
  3. Liquid Chlorophyll Regeneruje śluzówkę oraz zmniejsza zakwaszenie, neutralizując nadmiar kwasów żołądkowych. Stosuj 2 razy dziennie - łyżka stołowa produktu na pół szklanki wody na czczo.
  4. Witamina C 500 Hamuje rozwój zakażenia bakterią Helicobacter pylori, oraz przyspiesza gojenie się ran. Stosuj 2 razy dziennie po 1 tabletce.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium