Blog kategorie

Wirusowe zapalenie wątroby typu C

Wirus HCV, do jego zakażenia dochodzi poprzez skaleczenie, bądź zastrzyki. Wirus ten nie jest zwyczajnym wirusem. Wykryto bowiem do tej pory 6 genotypów wirusa typu C. Z czego każdy z nich może zostać zmodyfikowany, tworząc serię podtypów. Ponadto wirus ten potrafi namnażać niepełne cząstki o osłabionej odpowiedzi immunologicznej, co znacznie utrudnia jego identyfikację oraz leczenie.

Do osób najbardziej narażonych zakażeniem wirusem HCV należą narkomani, osoby mające kontakt seksualny z różnymi osobami, pracownicy służby medycznej, oraz osoby mający długotrwały kontakt z zakażoną osobą.


Objawy:

Początkowy przebieg choroby jest bezobjawowy. Okres od zainfekowania do wystąpienia pierwszych symptomów to około 50 dni, ale i tak u 80% zakażonych choroba dalej nie pokazuje żadnych objawów. Do symptomów stanu zapalnego wątroby należą:

  • osłabienie organizmu
  • brak apetytu
  • wymioty
  • bóle brzucha i stawów
  • stany podgorączkowe

Objawy żółtaczki występują u 10-25% zakażonych wirusem. Te niestandardowe objawy, powodują, że cierpiąca na ten wirus osoba zgłasza się do lekarza dopiero z nieodwracalnymi zmianami. Po okresie 6ciu miesięcy choroba nieleczona przechodzi w stan przewlekły. Do potwierdzenia zawartości wirusa należy zastosować badanie histologiczne bioptatu wątroby.

Wspomaganie i szybki powrót do zdrowia:

  • Liver Aid - Zdrowa wątroba. Odpowiednio dobrany skład chroni wątrobę przed marskością, stłuszczaniem i innymi toksycznymi substancjami. Stosować 3 razy dziennie po 2 tabletki (rano przed posiłkiem, po południu po posiłku, na wieczór jak najpóźniej (przed snem) nawet do godziny 01.00, gdyż wątroba najbardziej uaktywnia się o godzinie 02.00).
  • Noni - Nie ma na rynku tak dobrego Noni, przez to, że jest to produkt liofilizowany, a nie pasteryzowany. Przez co suplement odnosi rewelacyjne efekty w leczeniu wątroby, oraz w innych schorzeniach. Stosować 3 razy dziennie po 30ml przed posiłkiem.
  • ParaProtex - Dawkowanie 3 razy po 2 tabletki przed posiłkiem. Silne właściwości oczyszczające organizm. Bogaty skład roślin potrzebnych w walce z żółtaczką. Znacznie wzmacnia układ odpornościowy.
  • Nopalin - 1 tabletka na 30kg masy ciała. Spożywamy na czczo, 2 razy dziennie. Zawarty błonnik wiąże i usuwa toksyny z organizmu. Stwarza przyjazne warunki do rozwoju dobrej flory bakteryjnej w jelitach.

Wszystkie zalecane środki należy zażywać jednocześnie z lekami zapisanymi przez lekarza, aż do ustąpienia ostrej żółtaczki. Poprawa może nastąpić po tygodniu. Przy przewlekłej postaci należy przyjmować przez dłuższy czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium