Blog kategorie

Stulejka

Wyróżniamy różne rodzaje stulejek. Napletek może być krótki, zwisający, przylegający do żołędzi i zbliznowaciały. Otwór w napletku czasami jest tak zwężony, że pacjent musi się bardzo wysilić, aby oddać mocz.

Kto jest narażony na stulejkę?
Zwężenie napletka u noworodka i niemowlęcia jest rzeczą normalną. Noworodek rodzi się z napletkiem połączonym z żołędziem. Po 2 lub 3 latach życia udaje się napletka w łatwy sposób ściągnąć z żołędzia. Jeżeli chodzi o dorosłych mężczyzn, stulejka związana jest z brakiem higieny osobistej, oraz z przewlekłymi stanami zapalnymi, które podczas gojenia się zostawiają blizny powodując brak możliwości całkowitego odprowadzenia napletka. Doprowadzenie do takiego stanu w późniejszym okresie utrudni stosunek płciowy, wytrysk nasienia, a także gdy jest nieleczone, może wpłynąć na rozwój choroby nowotworowej.

Stulejkę powinno się usunąć jak najwcześniej, gdyż będąc w okresie dojrzałości płciowej, może ona stanowić dużą przeszkodę.

Suplementy na męskie problemy:

  • Pro-Stp - Suplement regulujący prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych u mężczyzn. Substancje zawarte w produkcie wpływają na produkcję plemników. Stosuj 2 tabletki dziennie przed posiłkiem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium