Blog kategorie

Stosowanie Wody Alkalicznej

Rano, kiedy pijemy pierwszą dawkę. Przez całą noc zachodzi proces pocenia, rano zwykle budzimy się, by oddać mocz i dlatego o tej po­rze nasza krew jest najbardziej zagęszczona. A zatem, po obudzeniu zaleca się wypicie przynajmniej 0,5 l wody. Następnie w ciągu 1 minuty zmniejsza się gęstość krwi.

 Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do spożywania alkalicznej wody jonizowanej?

Nie zaleca się popijania leków alkaliczną wodą jonizowaną, lecz po upływie godziny można już ją spożywać. Nie oznacza to, że alkaliczna woda jonizowana ma działania niepo­żądane, tylko że może obniżać działanie leków przeciwnadciśnieniowych (sama natomiast może doskonale normalizować podwyższone wartości ciśnienia tętniczego, nawet bez przyj­mowania leków).

Wpływ alkalicznej wody jonizowanej na menstruację

W wyniku systematycznego picia alkalicznej wody jonizowanej, podczas menstruacji z we­wnętrznej ściany narządów rodnych kobiet są początkowo usuwane czarne skrzepy, a na­stępnie świeża (oczyszczona) krew. Podobna treść może również odkładać się u kobiet po menopauzie, a ponieważ jest usuwana w ten sam sposób, wiele kobiet sądzi, że zaczęły po­nownie miesiączkować.

Ogólnie można powiedzieć, że alkaliczna woda jonizowana to idealny sposób na oczyszczanie każdego miejsca w organizmie. Ten ro­dzaj wody jest w stanie przepłukać nasze na­rządy od wewnątrz i usunąć zmagazynowane szkodliwe substancje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium