Blog kategorie

Siwienie

Siwienie nie jest chorobą, jest oznaką dojrzałości i zrównoważenia. Większość facetów uważa, że jest to etap w życiu mężczyzny nieodwracalny i stały. Ci którzy tak myślą - są w błędzie. Można w naturalny sposób przywrócić zdrowie włosów i powrócić do wcześniejszego wyglądu, jednak jest to długi okres. Znamy przypadki w których mężczyźni mając siwe włosy przez 10 lat, potrafili tak oczyścić swój organizm i przywrócić jego prawidłową pracę, że powrócili do starego image. Jak już wspomniałem poprawę kolorytu włosów można poprzez kompleksowe oczyszczenie organizmu z toksyn oraz poprzez stałą suplementację. Początkowo okres w którym siwe włosy zaczynają czernieć jest ciekawy, bo włosy czernieją miejscowo, nie odrazu na całej głowie.

Proponowane suplementy:

  1. ParaProteX - Silnie oczyszcza organizm z toksyn, grzybów, pasożytów, wirusów i bakterii. Stosuj według instrukcji na produkcie.
  2. Polinesian Noni - Ogromna dawka witamin zawarta w liofilizowanym soku z noni. Pomocna w oczyszczaniu i odżywianiu organizmu. Działa na poziomie komórkowym dając im energię i "motywację" do zdrowia. Stosuj 30ml dziennie rano na czczo. 
  3. AC-Zymes - Zestaw żywych kultur bakterii, przywracając harmonie bakteryjną w żołądku, stwarzając niekorzystne warunki dal wirusów, bakterii i innych "nieproszonych gości". Stosuj 2 razy dziennie po 1 tabletce.
  4. Vital dla grupy krwi - Dawka niezbędnych witamin dla Twojej grupy krwi. Dawkowanie na stronie produktu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium