Blog kategorie

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk tak jak impotencja należy do głównych zaburzeń seksualnych u mężczyzn. W seksuologii zaburzenie to jest definiowane jako niezdolność do powstrzymania wytrysku przed wspólnym doznaniem przyjemności przez oboje partnerów. Przedwczesny wytrysk często wzbudza niechęć do współżycia zarówno Twojej partnerce jak i Tobie. Takie zaburzenie silnie i trwale trafia w Twoją samoocenę w roli kochanka. Czujesz się gorszy od innych mężczyzn, zaczynasz obwiniać się za brak satysfakcji partnerki i lęk przed jej utratą mimo iż bardzo się kochacie. Zaburzenia te są spowodowane przez wiele czynników. Największy problem jest w Twojej głowie, obawy przed współżyciem doprowadzają do błędnego koła z którego bez pomocy z zewnątrz ciężko będzie wybrnąć. Zatracasz pewność Siebie, co jest bardzo ważne żeby nie powiedzieć że najważniejsze. Należy się wyciszyć emocjonalnie, stać się mniej wrażliwym na doznania, a zarazem pewnym facetem!

Naturalne preparaty, które pomogą Ci w tym:

  1. Rhodiolin - Działanie wyciszające. Lepsza reakcja organizmu na stres. Przywraca pewność siebie. Przywraca pewność siebie. 3 razy dziennie po 2 tabletki, przed posiłkiem.
  2. Stress Management - Przywraca energię, zmniejsza uczucie zmęczenia, podnosi odporność na stres. Zarządzaj stresem!! 2 tabletki dziennie po posiłku.
  3. Panax Ginseng - Pomaga w męskich problemach. Przywraca energię. 2 tabletki dziennie, pół godziny przed posiłkiem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium