Blog kategorie

Prostata

Choroby prostaty

Choroby prostaty zwykle rozpoczynają się po 50-tym roku życia. Wspomaganie ziołami i odpowiednia dietą, zapobiega tym problemom. Rozrost prostaty doprowadza do zaburzeń w oddawaniu moczu. Powoduje on zwężenie ujścia, zaburza odpływ moczu, powodując częste oddawanie moczu bardzo małym strumieniem co jest kłopotliwe i bardzo niebezpieczne.

Mogą wystąpić i często się zdarzają również zakażenia bakteryjne i nowotwory. Ostremu zapaleniu gruczołu krokowego towarzyszy gorączka z dreszczami oraz bóle w okolicy lędźwiowej. Występują zaburzenia wzwodu oraz bolesna ejakulacja. Przyczyną przerostu prostatysą zaburzenia hormonalne związane ze starzeniem się organizmu. Zmniejsza się stężenie testosteronu, a zaczyna się uaktywniać mało aktywny estrogen. Wczesna profilaktyka jest bardzo ważna i należy pomyśleć o tym problemie wcześniej za nim zaopiekuje się nami chirurg.

Preparaty polecane do wspomagania leczenia oraz profilaktyki to:

  • Pro-STP - Łagodzi stany zapalne pęcherza moczowego i prostaty. Profilaktyka nowotworów, stymuluje wytwarzanie męskich hormonów. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
  • Koenzym Q10 - Neutralizuje wolne rodniki. Stosuj 1 tabletkę dziennie po posiłku.
  • Polinesian Noni - Profilaktyka nowotworowa. Liofilizowana noni załagodzi stan zapalny i pomoże w szybkim powrocie do zdrowia. Pij 30ml dziennie, rano przed posiłkiem.
  • Qprotect - Przywraca radość z życia, podnosi odporność, przeciwutleniacz. Stosuj 2 razy dziennie, po 1 tabletce.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium