Blog kategorie

Paraprotex Gronkowiec

ParaProteX, a gronkowiec.

Już od początku dziejów człowiek boryka się z bakteriami. W naszej obronie obok naszej naturalnej broni przeciwko bakteriom, jaką jest nasz układ genetyczny mamy do dyspozycji metody stosowane od dawna przez ludzi z różnych zakątków Ziemi. Połączenie tych naturalnych metod znajduje się w preparacie ParaProteX.

Skład i działanie tego preparatu:

  • Wyciąg z berberysu - niszczy bakterie powodujące infekcje ran, cholerę, czerwonkę oraz mikroorganizmy powodujące infekcje układu moczowo-płciowego. Posiada silne właściwości odkażające. Wzmacnia nasz system obronny. Niezbędny w zwalczaniu stanów zapalnych stawów.
  • Owoce Rangoon creeper - są od dawna używane przez ludność Indii w celu likwidowania zmian skórnych powstałych poprzez pasożyty. Dojrzałe, prażone pestki leczą gorączkę i biegunkę, a wyciąg z liści łagodzi bóle brzucha.
  • Wyciąg z Pau d'Arco - całkowicie hamuje aktywność enzymów, wytwarzanych przez mikroorganizmy, przez co nie mogą wytworzyć niezbędnej im do życia energii.
  • Mirra -  chroni wątrobę przed toksycznymi substancjami i usprawnia jej funkcjonowanie. Wzmacnia i poprawia pracę systemu immunologicznego. Eugenol (substancja czynna goździków) jest silnym antyoksydantem, niszczącym pasożyty jelitowe, bakterie i grzyby.
  • Czosnek - w lecznictwie ludowym uznawany jako "postrach" pasożytów, wirusów i bakterii. Oprócz tego wykazuje właściwości wspomagające trawienie.
  • Barwnik znaleziony w skorupkach czarnego orzecha - naturalna substancja o silnych właściwościach odkażających. Wyciąg z owocu orzecha niszczy pasożyty, zwłaszcza robaki i pierścienice.
  • Wyciąg z pestek grejpfruta - niszczy bakterie, jednocześnie nie niszcząc przyjaznych bakterii jelitowych.
  • Składnik aktywny orzecha włoskiego - junglon - chroni nasz organizm przed pasożytami.

Jak widać preparat ten ma bardzo silne właściwości odtruwające, oczyszczające i chroniące nasz organizm przed pasożytami, bakteriami (gronkowcami) i wirusami.

Aby zamówić ParaProteX - kliknij tutaj. Na tej stronie znajdziesz kuracje dotyczącą tego produktu. Kuracja ta dała zadowolenie wielu naszym klientom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl