Blog kategorie

Palenie papierosów

Palenie papierosów jest nałogiem, który ma bardzo poważne konsekwencje dla zdrowia, choć nie uważa się go za chorobę. Podczas palenia cygara, fajki czy papierosa zawartość tlenu w organizmie palacza zmniejsza się, a tętno oraz ciśnienie krwi zwiększa.

Po kilku miesiącach palenia pojawia się często zmęczenie, skrócony oddech, kaszel, żółtawe zęby, zmarszczki, wysuszanie się skóry, czy zatkane zatoki. Wszystkie te objawy są już sygnałem dla nas, że albo trzeba rzucić palenie, albo zacząć wspomagać się suplementami. Choć najlepiej byłoby pozbyć się w tej sytuacji nałogu, wiele osób twierdzi, że im jest przyjemnie z tym nałogiem i wcale nie chcą się go pozbyć. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, by rzucić palenie, ale uzależnienie od nikotyny jest jednym z tych nałogów, które najtrudniej przezwyciężyć, dlatego uświadom sobie, że:

Długotrwałe palenie z pewnością powoduje raka, przewlekłe zmiany w płucach, choroby serca i naczyń.Może teraz rozumiesz jak bardzo wyniszczasz swój organizm i podejmiesz wreszcie działania zapobiegające, a przynajmniej wspomagające swój organizm.

Organizm człowieka jest w stanie zlikwidować substancji smolistych i toksyn z naszego organizmu o wartości 8 papierosów dziennie. Żyjemy w rozwiniętej cywilizacji, a szkodliwych substancji w naszym środowisku jest coraz więcej: spaliny, fabryki, elektrosmog. Nasz organizm, nie jest w stanie tego wszystkiego przerobić. Dlatego tak ważna w dzisiejszych czasach jest suplementacja.

Preparaty stosowane przez "upartych palaczy":

  • QProtect Odpowiednio dobrany skład, chroni przed chorobami serca, stresem, oraz neutralizuje rakotwórcze wolne rodniki. Stosuj 2 razy dziennie, 1 tabletkę, po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium