Blog kategorie

Owsiki leczenie

Wykrycie owsicy, dokonuje się za pomocą badania stolca na obecność jaj nicienia, lub przez rozpoznanie ruchliwych osobników w okolicy odbytu. Można również zrobić wymaz z odbytu, przedniej części pochwy lub skóry tej okolicy. Jeżeli chodzi o leczenie jest trudne i wymaga cierpliwości. Wszystko to ze względu na łatwość zakażenia i masowość występowania. Lekarze przepisują zazwyczaj mebedazol lub albendazol. Jednak często one nie usuwają "problemu".

Raz zarażona osoba owsicą, narażona jest na ponowny atak, dlatego powinno się zdezynfekować wszystkie używane przedmioty, praktycznie "połowę domu", po wyleczeniu choroby. Do tego dochodzą częste badania na obecność owsików, bo nie wiadomo czy na jakimś talerzu, z którego jemy po chorobie nie ma owsicy.

Kurację na owsiki należy przeprowadzić na wszystkich członkach rodziny, w jednym czasie.
Jak już wcześniej wspomniałem, chorobą tą można szybko się znowu zakazić, a nie chcemy doświadczyć efektu "błędnego koła" na własnym ciele.

Kluczem do wyleczenia owsicy jest higiena osobista, oraz kuracja na owsiki:

  • AC-Zymes >> czytaj więcej << Naturalna flora bakteryjna, zapewnia prawidłową równowagę bakteryjną w jelicie oraz w żołądku, utrudniając "życie" pasożytom. Stosuj 3 razy dziennie po 2 kapsułki
  • ParaProtex >> czytaj więcej << Pogromca pasożytów, wirusów i bakterii. Skład roślinny produktu wypędzi pasożyta w naturalny i bezpieczny sposób z naszego organizmu. Stosuj 3 razy dziennie po 3 tabletki.
  • Liquid Chlorophyll >> czytaj więcej << Kolejna skuteczna broń przeciwko pasożytom, przyspiesza oczyszczanie organizmu z toksyn, a także silnie oczyszcza jelita. Stosuj rozpuszczając łyżeczkę chlorofiliny w szklance wody.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium