Blog kategorie

Niewydolność krążenia

Niewydolność jest to zła, niespełniająca oczekiwań organizmu praca danego narządu. Dzieje się tak pod wpływem czynników oddziaływujących na dany narząd, lub też przez uwarunkowania fizjologiczne danej osoby. W przypadku niewydolności serca, dochodzi do niedostatecznego przepompowania krwi przez lewą komorę serca do wszystkich tkanek obwodowych w celu zapewnienia wystarczającej ilości krwi i zawartej w niej energii.

Wyróżniamy dwa rodzaje niewydolności serca:

  1. sercowopochodną - przyczyną niewydolności jest upośledzenie serca
  2. obwodową - przyczyna choroby nie jest związana z sercem.


Niewydolność krążenia jest bardzo poważną chorobą i należy ciągle konsultować ją z lekarzem.

Suplementy, pomocne na to schorzenie:

  • Super Co Q10 >> czytaj więcej << Duża dawka koenzymu Q10 mocno wspiera pracę naszego serca, nie tylko w niewydolności serca. Pamiętaj, że naturalny koenzym Q10 w miarę wieku jest coraz mniej produkowany przez nasz organizm. Stosuj 3 kapsułki dziennie po posiłku.
  • Omega 3 >> czytaj więcej << Nienasycone kwasy tłuszczowe, wpływają na prawidłowe funkcjonowanie serca, oraz zwiększają dotlenienie krwi. Stosuj 1 kapsułkę dziennie.
  • Power Mins >> czytaj więcej << Bogaty skład minerałów zawarty w produkcie przywraca równowagę w organizmie, a także wspiera układ krążenia. Stosuj 2 tabletki dziennie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium