Blog kategorie

Łysienie

W obecnych czasach łysienie występuje dosyć często i jest już akceptowane przez społeczeństwo. Jest grupa ludzi którzy celowo utrzymują taki wygląd ze względów właśnie estetycznych. Jeżeli jednak Tobie to nie odpowiada są sposoby, które zmniejszają i ograniczają wypadanie włosów, a efekt przedsięwzięcia głównie uwarunkowany jest w znacznym stopniu od przyczyny. Owłosienie człowieka nie jest niezbędne człowiekowi do życia. Przede wszystkim mówimy tu o owłosieniu na głowie. Włosy na głowie chronią nas przed promieniami słonecznymi ale tak naprawdę zastąpić je można czapką.

Większości na tę dolegliwość cierpią mężczyźni. To właśnie u nich zauważane jest to we wcześniejszym wieku i widoczne w większym stopniu. Ludzie ze złym uwarunkowaniem genetycznym, źle dobraną dietą, i nieodpowiednim sposobem życia, są o wiele bardziej narażeni na łysienie niż inni. Do czynników powodujących wypadanie włosów zaliczamy również stres i niedobór witamin w organizmie. Nie ma jeszcze skutecznych sposobów zatrzymania łysienia, jednak poznając przyczyny i uzupełniając dietę w odpowiednie witaminy możemy spowolnić ten proces i utrzymać dłużej gęste włosy. Zastosuj odpowiednie preparaty dla Ciebie tzn. zestaw witamin i minerałów odpowiedni dla twojej grupy krwi.

Zadaj pytanie, pomogę dobrać zestaw odpowiedni dla Ciebie!

Uwaga !!!

Wypadające włosy, mimo iż nie zagrażają naszemu życiu mają dla niektórych osób ogromne znaczenie, bo tak naprawdę w ciągu całego życia poświęcamy temu dużo swojej uwagi. Włosy są ozdobą i przekaźnikiem bodźców psychologicznych, wysyłają sygnały kobiecości i męskości. Jeżeli masz problemy psychiczne i ten problem bardzo Cię porusza, musisz koniecznie zadbać o swój układ nerwowy na pierwszym miejscu, ponieważ sprawy z Twoim zdrowiem potoczą się w innym kierunku niż Ty sobie byś tego życzył. Często nadpobudliwość jest przyczyną wypadania włosów, a nadpobudliwość schorzeniami np. tarczycy.

Profilaktyka wypadania włosów:

  1. Szampon Calivita - Naturalny szampon do włosów. Zdrowie i uroda Twoich włosów.
  2. Vitale dla Twojej grupy krwi - Vitale dla grupy krwi zapewnią dzienną porcję witamin i minerałów dostosowaną do Twojej grupy krwi. Stosuj 1 tabletkę dziennie po posiłku.
  3. Stress Management - Brak stresu, więcej energii, zmniejszone uczucie zmęczenia. Zawarta witamina B9 niezbędna do wzrostu włosów. 2 tabletki dziennie po posiłku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium