Blog kategorie

Kołotanie serca

Kołatanie serca to nierównomierna, przyspieszająca praca serca. Następuje uczucie szybkiego bicia serca, lub pulsowania po lewej stronie klatki piersiowej. Schorzenie to może być spowodowane przez ciężką chorobę, chociaż często również zdrowe osoby, mają z nim problem.

Objawy kołatania:
  1. ból w klatce piersiowej oraz uczucie ścisku w okolicach serca,
  2. częstoskurcz serca po paleniu papierosów, wypiciu alkoholu, wypiciu mocnej herbaty i kawy, dużym wysiłku fizycznym, po zażyciu leków,
  3. częstoskurcz na tle nerwicowym lub pod wpływem dużego stresu.
Przyczyną występowanie kołatania jest:
  1. picie dużej ilości środków pobudzających w tym alkoholu, kawy i herbaty, oraz w wyniku palenia papierosów,
  2. przebyta wcześniej choroba zakaźna,
  3. choroba związana z niedomykalnością zastawki aorty,
  4. brak równowagi hormonalnej, szczególnie u kobiet w okresie przekwitania,

Kołatania serca nie wolno zlekceważyć. Jeżeli występują zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, nudności, czy nawet utrata przytomności, należy udać się do lekarza.

Suplementy poprawiające pracę serca:

  • Lozenges Co Q10 >> czytaj więcej << Koenzym Q10 w formie tabletek do ssania, bezpośrednio wchłaniany jest do krwioobiegu przez język. Poprawia pracę serca. Niezbędny po 40-tce. Stosuj 1 tabletkę dziennie.
  • Polinesian Noni >> czytaj więcej << Liofilizowany sok z noni, poprawi pracę układu krwionośnego i nie tylko. Produkt działający na poziomie komórkowym, wspiera pracę każdej komórki -> każdej tkanki -> całego organizmu. Stosuj 40ml rano na czczo.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl