Blog kategorie

Katar sienny

Katar sienny jest podobny do kataru występującemu podczas przeziębienia. Spowodowany jest jednak przez alergeny unoszące się w powietrzu. Katar sienny występujący późną wiosną lub wczesnym latem, jest objawem alergii sezonowej. Wywoływany jest przez pylenie drzew, traw, kwiatów i innych roślin. Jeżeli katar występuje przez cały rok trzeba zastanowić się, co może go wywoływać. Najczęściej jednak powodem kataru są roztocza kurzu, pleśń, bądź sierść zwierząt.

Układ immunologiczny człowieka, chroni organizm przed wirusami i bakteriami, stwierdzając, że stanowią one zagrożenie dla organizmu. Na pyłki kwiatowe nie reaguje, sądząc, że są one nieszkodliwymi cząsteczkami. One jednak potrafią wywołać te same czynniki chorobotwórcze jak bakterie i wirusy. Wówczas nos, oczy i gardło stają się miejscem walki z "niewidzialnym wrogiem".

Objawy kataru siennego:

  • kichanie,
  • zaczerwienione, swędzące i opuchnięte oczy
  • obrzęk nosa,
  • wyciek wodnistej wydzieliny z nosa,
  • zmęczenie,
  • podrażnione gardło.


Aby załagodzić, i pozbyć się alergii należy w pierwszej kolejności wzmocnić swój układ immunologiczny, oraz oczyścić organizm.

Stosowane kuracje przez naszych klientów na katar sienny:

AC-Zymes - >> czytaj więcej <<  Produkt zapewniający równowagę "zdrowych" bakterii w jelicie oraz wzmacnia układ odpornościowy. Stosuj 3 razy dziennie, po 1 tabletce przed posiłkiem.
Noni - >> czytaj więcej <<  Liofilizowane Noni działa przeciwalergicznie, wyciszająco i oczyszczająco nasz organizm. 2 razy dziennie po 30 ml, przed posiłkiem.
Omega 3 - >> czytaj więcej <<  Produkt o właściwościach przeciwalergicznych i przeciwzapalnych. Stosuj raz dziennie 1 tabletkę, najlepiej po posiłku.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl