Blog kategorie

Gronkowiec leczenie

Leczenie poważniejszych zakażeń gronkowcowych wymaga stosowania antybiotyków sprawdzonych laboratoryjnie co do skuteczności ich działania. Wiele osób jednak na skutek nieodpowiedniego i przesadnego stosowania antybiotyków, w tym głównie penicyliny, doprowadziło do powstania licznych szczepów odpornych na leczenie, co stanowi obecnie jeden z trudniejszych problemów klinicznych.

Innym problemem klinicznym są biegunki gronkowcowe następujące po dłuższym stosowaniu antybiotyków działających na liczne rodzaje bakterii w jelitach - tych dobrych też. Wyniszczanie ich zaburza równowagę biologiczną w jelitach, co powoduje namnożenie się gronkowców wytwarzających jady i doprowadza do powstania biegunek trudnych do leczenia i wyczerpujących organizm.

Polecane preparaty:

  • AC-Zymes - Dostarcza i zapobiega utracie dobrej flory bakteryjnej z jelita. 2 razy dziennie po 1-2 tabletek przed posiłkiem.
  • ParaProtex - Preparat silnie oczyszczający organizm z pasożytów, bakterii, grzybów i wirusów. 3 razy dziennie po 2 tabletki.
  • Chlorofilina - Aby na zawsze oczyścić swój organizm z "nieproszonych gości". 2-3 łyżeczek dziennie z ciepłą niegazowaną wodą do picia na czczo. Produkt należy pomieszać przed użyciem. Po otwarciu trzymać w lodówce.


PREPARATY ZASTOSOWANE RAZEM PRZYNOSZĄ ZADOWOLENIE WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl