Blog kategorie

Chrapanie

Czy jest to problem tylko osoby, która śpi obok Ciebie, a może sąsiada za ścianą? Boryka się z tym problemem około 70% mężczyzn. Chrapanie jest spowodowane przez drganie wiotkiej części podniebienia, a także języczka, który stanowi zakończenie podniebienia. Podczas snu rozluźniają się mięśnie podniebienia miękkiego, a gdy zasypiasz leżąc na plecach język cofa się do tyłu, usta się otwierają i w tym momencie zachodzi zwężenie kanału gardła. Następstwem tego jest zmniejszona ilość wdechów, co powoduje niedotlenienie Twojego organizmu, problemy np. z koncentracją, pamięcią lub np. bólem głowy. Oczywiście jest to tylko pierwsza faza.

Długo trwający taki problem niesie za sobą daleko idące powikłania, które rozwijają się powoli. Chrapanie na pewno nie służy zdrowiu i nie chodzi tutaj tylko o dźwięk, który zakłóca ciszę nocną. Chodzi tu przede wszystkim o Twój układ krążenia, Twoje serce i mózg, który musi być a raczej powinien być aktywny następnego dnia np. w pracy. Niedotlenienie organizmu w nocy, może spowodować ból głowy rano, przygnębienie, ogólne osłabienie i zmęczenie. Do dalszych konsekwencji chrapania zaliczamy problem z koncentracją i zapamiętywaniem, senność w ciągu dnia, oraz depresja. Masz takie problemy?

Powiedz stop chrapaniu - kuracja:

  1. Rhodiolin - Roślinna moc produktu, wyciszy Twój organizm, wzmocni odporność organizmu, zmniejszy uczucie zmęczenia. Stosuj 2 razy dziennie po 2 tabletki, przed posiłkiem.
  2. Mega Protect 4 Life - Przywraca siły i energię organizmu. Odpowiednio dobrany skład przywróci Ci zdrowy sen. Stosuj 2 razy dziennie po 1 tabletce.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium