Blog kategorie

Chcę schudnąć

Chcę schudnąć!

Otyłość uznana jest za chorobę cywilizacyjną, wiąże się z tym wiele chorób jak nadciśnienie, miażdżyca, dusznica bolesna, zawał serca, cukrzyca i wiele innych. Stwierdzone jest, że otyli żyją krócej. Podczas przybierania na wadze u dzieci wzrasta ilość komórek tłuszczowych a u osób dorosłych przyrost tłuszczu następuje głównie przez powiększenie wielkości tych komórek. Komórki tłuszczowe powiększają się w objętości 7 krotnie, potem następuje podział i ponownie powiększają się w podwójnej ilości. Przyjmuje się że, waga ciała nie powinna być wyższa od wagi w 25 roku życia (nie mówimy tu o patologii).

Mit kalorii Michała Montiqnaca:

Teoria, że chudnięcie wynika z dostarczania małej ilości kalorii z pewnością pozostanie największą bzdurą naukowa XX wieku! Każdemu, który chce schudnąć, dieta kojarzy się z ograniczeniem kalorii. Gdyby to była prawda nie byłoby ludzi otyłych, którzy bez przerwy ograniczają kalorie. Jeżeli ograniczamy kalorie organizmowi on kieruje się instynktem przetrwania, szybko dostosowuje swoje potrzeby energetyczne do ilości kalorii, które otrzymuje. Instynkt zachowawczy doprowadza do większej ostrożności - zacznie produkować zapasy. Organizm ma swoje potrzeby energetyczne i pobiera mniej kalorii. W konsekwencji jedząc mniej, zaczynamy tyć, ponieważ spowalnia się Twój metabolizm.

Zastosuj dietę zgodną z grupą krwi oraz z indeksem glikemicznym. Rezultaty przyjdą same i nie będziesz na nie długo czekał. Wspomóż organizm Chromium max 500, Slim Formula, Shake One i dostaniesz to na co czekałeś tak długo!!! Stanie się to Twoim stylem życia, oprócz zgrabnej sylwetki w naturalny sposób bez obciążania organizmu chemią odzyskasz zdrowie. By być zdrowym nie należy się wiecznie odchudzać i chodzić głodnym i zestresowanym, ale należy zmienić sposób i styl życia. Dodając odrobinę ruchu ujędrnisz ciało, poprawisz krążenie i odejmiesz sobie "sporo lat".

Niezbędne preparaty:

  1. Slim Formula >> czytaj więcej << Najpierw oczyszczanie - potem odchudzanie. Preparat oczyszczający organizm z toksyn, pozwalający na efektywne odchudzanie.  Dawkowanie na stronie o produkcie.
  2. Shake One Waniliowy >> czytaj więcej << Przyspieszenie metabolizmu. Odpowiednio dobrany skład przyniesie szybkie rezultaty w odchudzaniu. Stosuj zamiast posiłków rano i wieczorem.
  3. Chromium max 500  >> czytaj więcej << Odchudzanie na zdrowo. Produkt zmniejsza łaknienie na słodycze, nie pozwala do przemiany węglowodanów na tłuszcze. Stosuj 3 razy dziennie po 1 tabletce, pół godziny przed posiłkiem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium