Blog kategorie

Brodawka

Brodawka to jedna z najczęściej spotykanych chorób skóry. Zmiana skórna jaką jest brodawka, powstaje w wyniku zakażenia wirusem brodawczaka, wówczas komórki w naskórku gwałtownie się powielają, a wirus powoduje nadmierną i miejscową produkcję keratyny. Otaczająca brodawki skóra nie ulega stanowi zapalnemu. Choroba ta nie jest bolesna, charakteryzuje się tylko wizualnym pogorszeniem się danego obszaru skóry. Brodawka może występować w każdym miejscu, najczęściej spotykana jest na skórze stóp, rąk i w okolicy narządów płciowych.

Leczenie:
Brodawki zamraża się ciekłym azotem smaruje kwasem salicylowym lub formaliną. W przypadku kiedy te metody nie skutkują problem zazwyczaj usuwa się chirurgicznie.


Suplementy, które pomogły innym na to schorzenie:

  • Paraprotex - Pogromca pasożytów, wirusów i bakterii. Po zastosowaniu kuracji razem z Virago pozbywa się nieprzyjemnej dolegliwości. Stosuj 3 razy dziennie po 1 tabletce doustnie. Jedną tabletkę rozgnieść, rozpuścić z łyżeczką wody i na plastrze przykleić do miejsca występowania brodawki. 1 tabletka starczy na 3 smarowania.
  • Virago - Wzmacnia system odpornościowy oraz eliminuje wirusy z naszego organizmu. Stosuj 3 razy dziennie po 2 tabletki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium