Blog kategorie

Bóle mięśniowe

Każdy z nas nie raz odczuł ból mięśni. Występuje on u osób nie wytrenowanych, jak i osób trenujących, po dużym wysiłku fizycznym. Spowodowane jest to zakwaszeniem mięśnia, który nie radzi sobie z dużą ilością kwasu mlekowego. Ból ten najczęściej odczuwamy dopiero po paru godzinach po nadmiernym obciążeniu organizmu, mięśnie stają się bardziej wrażliwe na ucisk, są stale napięte i obrzęknięte.

Niemal każdy dotyk odbieramy jako ból. Najlepszym sposobem na pozbycie się kwasu mlekowego z naszego organizmu jest odnowa biologiczna, sauna, pływanie lub ćwiczenia na te same partie mięśni, które nas bolą najlepiej rozpocząć od ćwiczeń rozciągających.

Ważna jest również szybka regeneracja organizmu od środka, dlatego dostarcz organizmowi naturalnych witamin i minerałów firmy Calivita.

Kuracja, która pomogła innym:

  1. Stress Management B-Complex - Kompleks witamin z grupy B, wraz z innymi minerałami, przyspieszy regenerację mięśni, a stosowane profilaktycznie usunie problemy ze skurczami. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku. W czasie intensywnego treningu spożywać 4 tabletki.
  2. Power Mins - Minerały w formie łatwo przyswajalnych chelatów. Potrzebne zarówno dla sportowców, jak i amatorów. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
  3. Strong Bones - Mocne mięśnie i stawy. Szybka regeneracja. Brak skurczy. Stosuj 1 kapsułkę na noc.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium