Blog kategorie

Astma leczenie

W większości przypadków astma ma łagodny przebieg i można ją leczyć w warunkach domowych.  Jest kilka sposobów, które można samemu wprowadzić w życie żeby ograniczyć częstotliwość i nasilenie napadów.

Stosowanie suplementacji nie może zastąpić leków, jednak połączenie ich może być bardzo pomocne w leczeniu.

Przydatna w leczeniu astmy może być również joga. Ćwiczenia te pozwalają zrelaksować się i nauczyć prawidłowego - głębokiego oddychania. Można w ten sposób wyeliminować świszczący oddech.

Ludzie chorujący na astmę często mają niedobory witaminy C i B6 oraz magnezu. Należy zatem zwiększyć spożywanie tych substancji.

Pomocne suplementy na to schorzenie:

  • Witamina C Plus - Witamina C - główny przeciwutleniacz naszego organizmu. Neutralizuje silne utleniacze dostające się do oskrzeli z wdychanym powietrzem. Zawarte w niej flawonoidy blokują uwalnianie histaminy oraz neutralizuje wolne rodniki, które wywołują stan zapalny ściany dróg oddechowych. Stosuj 3 razy dziennie po 1 tabletce
  • Strong Bones - Duża dawka magnezu z wapniem zawarta w produkcie zmniejsza gotowość skurczową mięśniówki oskrzeli. Stosuj 2 razy dziennie po 1 kapsułce.
  • Stress Management - Zestaw witamin z grupy B, zawarta w niej witamina B6 zmniejsza objawy astmy, w tym świszczący oddech. Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku.
  • Omega 3 - Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w produkcie wykazują działanie przeciwzapalne na ścianki oskrzeli. Stosuj 1 kapsułkę dziennie po posiłku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium