Blog kategorie

Acidoza - czyli zakwaszenie organizmu

Przewlekłe choroby, infekcje, toksemia powodują spadek odporności immunologicznej w konsekwencji zaburzenia równowagi ( homeostazy) organizmu co prowadzi to do kwasicy czyli acydozy. Organizm jest silnie zanieczyszczony, zakwaszony i nie radzi sobie już z podstawowymi funkcjami, które gwarantują nam zdrowie lub powrót do niego. Organizm zaczyna szukać rezerw alkalicznych czyli zasadowych , ponieważ jest zakwaszony i często znajduje je w kościach i oczywiście je pobiera. Mowa tu jest o wapnie.

Aby nie dochodziło do ucieczki wapnia z kości musimy dostarczyć chelatowe preparaty wapniowe, które alkalizują Twoje wewnętrzne środowisko. Chelatowy wapń jest zasadotwórczy i posiada zdolności oczyszczające zwłaszcza z toksyn, ciężkich metali tj wapń nieorganiczny, który jest kwasotwórczy.

Preparaty chelatowe wapnia i magnezu stosujemy w schorzeniach układu kostno stawowego oraz w profilaktyce i wspomaganiu leczenia kamicy nerkowej i woreczka żółciowego. Usuniecie woreczka żółciowego z kamieniami nie likwiduje ich powstawania, mogą one nadal powstawać w drogach żółciowych. Bardzo ważne jest również odkwaszenie organizmu przy reumatoidalnym zapaleniu stawów.

Początek acydozy może objawiać się:

  • w postaci słabych, rozdwajających i łamliwych paznokci,
  • w postaci wypadania, nagłego siwienia i rozdwajania się włosów.

Kuracja, która pomogła innym w tym schorzeniu:

  1. Liquid Chlorophyll - Roślinny skład preparatu ma silne właściwości oczyszczające organizm. 3 łyżeczki dziennie z ciepłą niegazowaną wodą do picia na czczo. Produkt należy pomieszać przed użyciem.
  2. Power Mins - Duża zawartość chelatowego wapnia i innych minerałów niezbędnych w kuracji. Stosuj 2 razy dziennie, 2 tabletki, po posiłku.
  3. Strong Bones - Ogromna dawka wapnia i magnezu. Preparat zapewnia zdrowie naszych kości i stawów. Stosuj 1 kapsułkę na noc.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium