Producenci
Promocje
2szt. Spirulina Chlorella Plus
2szt. Spirulina Chlorella Plus

243,10 zł

Cena regularna: 286,00 zł

Najniższa cena: 286,00 zł
szt.
2szt Ac-zymes
2szt Ac-zymes

163,20 zł

Cena regularna: 192,00 zł

Najniższa cena: 192,00 zł
szt.
2szt. Omega 3 Concentrate
2szt. Omega 3 Concentrate

185,30 zł

Cena regularna: 206,00 zł

Najniższa cena: 206,00 zł
pakiet
2szt C1000 Plus
2szt C1000 Plus

159,80 zł

Cena regularna: 188,00 zł

Najniższa cena: 188,00 zł
szt.
2szt. Liver Aid
2szt. Liver Aid

350,20 zł

Cena regularna: 412,00 zł

Najniższa cena: 412,00 zł
pakiet

Aquarion filtr i jonizator wody

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6 690,00 zł 6690.00
Cena w innych sklepach: 11 984,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Aquarion Filtr i Jonizator wody w jednym

AQUARION to urządzenie o wysokiej jakości filtra, produkującejonizowaną, sterylną, aktywną wodę bogatą w tlen, pozbawioną ciężkichmetali i trujących substancji. Posiada wiele atutów dzięki możliwościneutralizowania wolnych rodników. Konsumując alkaliczną wodę, możemyskutecznie przeciwstawić się zakwaszeniu naszego organizmu. Opróczodpowiedniego procesu jonizowania wody, niezwykle istotne jest, iżurządzenie dostarcza pitną wodę, która chroni lub przyczynia się ododzyskania zdrowia.


Do eliminacji mikroorganizmów, obecnych wzwykłej wodzie pitnej, niezbędne są odpo­wiednie filtry. Większośćtradycyjnych filtrów wodnych może eliminować z wody tylko większecząstki. Urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody posiada filtr ośrednicy 0,01 mikrona, a ponadto zaspokaja również popyt naelektrony/protony. Aparat jest wyposażony w system automatycznegooczyszczania elek­trod.

Rozkład wody zachodzi w komorze wodnejpomiędzy dwoma tytanowo-platynowymi elektrodami, dodatnią i ujemną,anodą i kato­dą. Platyna została zastosowana ze względu na odporność nakorozję. Elektrody są oddzielone specjalnymi membranami. Podobnie jak wprocesach zachodzących w naturze, w urzą­dzeniu przeciwne ładunkiwzajemnie przycią­gają się: do ujemnie naładowanej elektrody wędrująsubstancje o ładunku dodatnim, pod­czas gdy do dodatnio naładowanejelektrody podążają substancje naładowane ujemnie. Ujemna elektrodagromadzi wapń, sód, potas i magnez, które są również najważniejszymizasadowymi składnikami alkalizującej żywno­ści.


W przebiegujonizacji wody wytwarzana jest woda alkaliczna i kwaśna. Cząsteczkiwody kwaśnej będą miały 1 atom tlenu i 3 atomy wo­doru (H30+).Dla wodypozostającej po stro­nie alkalicznej pozostanie 1 atom tlenu i 1 atomwodoru (OH-). Tlen pozostający po stro­nie alkalicznej wiąże tylko 1atom wodoru i bę­dzie miał 1 wolny ładunek n. Jest, więc w staniewiązać i unieszkodliwiać wolne rodniki (posiadające niedobór ładunku) worganizmie. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia, ponieważw przebiegu procesu joni­zacji wody ujemnie naładowane substancje sąosadzane na dodatniej elektrodzie (tj. po stro­nie kwaśnej); chlor,azot, jony azotanowe.


Dlaczego Aquarion to oszczędność?
Każdy z nas pije codziennie wodę. Zakładając, że gospodarstwo domowe składa się z 3 osób i każda z tych osób wypije dziennie 1 butelkę wody, wyjdzie to koszt około 2500 PLN rocznie wydawane na wodę mineralną, która w większości przypadków ma odczyn obojętny i kwaśny (szkodliwy).

Szybko wyliczając: filtr Aquarion zwróci się w okresie około 2 lat, co daje niesłychaną oszczędność na kolejne lata (żywotność Aquariona od 10-15 lat) spożywania wody, oraz niezliczone aspekty zdrowotne, których nie da się przeliczyć na pieniądze.

Z alkaliczną wodą Aquarion, możesz spokojnie patrzeć w przyszłość, oszczędzić dużo na wodzie, a także przez to, że jest to woda najwyższej jakości, być zdrowy, mieć poczucie bezpieczeństwa i troski o siebie i swoją rodzinę.
Ulotka Aquarion

Instrukcja, budowa filtra
i inne informacje • Dokładnie oczyszcza wodę: posiadazewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugiwielostopniowy, wymienny filtr o średnicy0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia,bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor.
 • Przepuszcza niezbędne składnikimineralne, takie jak wapń, magnez, potas.
 • Faza węglowa wzbogacona srebrem. Filtr posiada także turmalin, który w naturalnysposób dodatkowo jonizuje wodę.
 • Urządzenie posiada wielostopniową jonizację wody. Podczaselektrolizy wody, Aquarion może wytwarzaćzarówno wodę alkaliczna, jak i kwaśnao 4 różnych zakresach poziomu pH (w sumie 8 różnych odczynów PH).

Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałymantyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowychjonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszymorganizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm,wspomagając zachowanie równowagi kwasowo--zasadowej i odwracając w ten sposób proceszakwaszania organizmu przez pewne rodzajepożywienia, leki, itp.

 • Generowana kwaśna woda jonizowana może być stosowanawyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy,oczyszczania skóry. Woda o niższym pH (z poziomu3 i 4) może być używana do dezynfekcji powierzchni,a także do prac domowych (dezynfekujące działaniebez chemikaliów).
 • System elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiągaoptymalny ujemny poziom ORP (potencjałoksydoredukcyjny).
 • Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulegazmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcjei zdolność nawadniania organizmu. W wodzietradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożonyz 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmieniasię klasterowa struktura wody – dzięki temuklastery tworzą 6 molekuł, co polepszazdolność penetracji i lepszego nawodnieniaorganizmu, a także zwiększa skutecznośćoczyszczania komórek z ubocznychproduktów przemiany materii.
 • Urządzenie wytwarza wodęnasyconą tlenem.
Etykieta producenta do pobrania:

Opinie o produkcie (7)

Dodano: 2013/05/26 o 11:22 Dobre urządzenie, rzeczywiście jest inna struktura wody i jest zasadowa, a nie kwaśna. Rzetelna firma, możecie zaufać. Kontakt miałem mailowy, można o wszystko zapytać i udzielają szybko odpowiedzi. Wojtek

Dodano: 2014/07/01 o 12:29 Fachowa i szybka wysyłka. Jonizator działa świetnie. Woda jest znakomita. Sprawdzałem to wskaźnikami chemicznymi do badania wody. Pozdrawiam.

Dodano: 2014/07/23 o 12:07 Zakupiłem te urządzenie i jest wporządku. Wszystko działa jak należy. pozdrawiam

Dodano: 2014/09/07 o 12:05 Ponad trzy lata temu moja żona Agata zaproponowała, abyśmy kupili filtr i jonizator wody Aquarion.. Pierwsza moja myśl – jasne, czemu nie, z pewnością się przyda. Gdy jednak usłyszałem, ile ma on kosztować, zacząłem się zastanawiać nad zasadnością takiego wydatku. Najpierw sprawdziłem, jak wygląda sytuacja z tańszymi filtrami innych firm - jakie są ich właściwości. Następnie porównałem je z parametrami Aquariona i już wiedziałem, że nie znajdę w tym zakresie argumentów, by nakłonić żone na inne urządzenie. Kolejnym moim krokiem było sprawdzenie ekonomicznego aspektu zakupu tego filtru i jonizatora wody. Dokonałem szybkiej kalkulacji - ile średnio rocznie nasza rodzina wydaje na butelkowaną wodę. Stało się jasne, że koszt zakupu Aquariona zwróci się w ciągu 2 lat. O aspektach takich jak brak potrzeby noszenia zgrzewek wody ze sklepu, stały dostęp do bezpiecznej alkalicznej pitnej wody, już nie wspomnę. W ten oto sposób zapadła decyzja o zakupie Aquariona z której jestem bardzo zadowolony. Co mogę powiedzieć o naszej decyzji sprzed trzech lat? ŚWIETNA! Mamy świeżą jonizowaną wodę z tlenem od ręki, kiedy tylko chcemy. Kiedy człowiek wraca zmęczony wieczorem z pracy, nie ma nic przyjemniejszego niż napić się szklankę świeżej wody z Aquariona! To też ulubiony „napój” naszego synka! Dodatkowo świetnie sprawdza się również w kuchni, przy wykorzystaniu wody kwaśniej. Szczególnie do czyszczenia naczyń, np. patelni, gdy przywrze spalenizna. Zalewamy kwaśną wodą, zostawiamy na parę godzin i po przetarciu szmatką patelnia jest czyściutka.

Dodano: 2014/12/04 o 13:12 Jestem użytkownikiem urządzenia od 3 tygodni. Woda świetnie smakuje, odczynniki wody wyszły bardzo dobrze. Polecam.

Dodano: 2015/07/04 o 08:57 Aquarion działa świetnie. Wszyscy pijemy w rodzinie z niego chętnie wodę. Odczynniki, które załączyliście w paczkce wychodzą ok. Pozdrawiam.

Dodano: 2016/10/15 o 09:50 Kupiłem i jestem zadowolony. Urządzenie działa, ph wody tak jak w książce przy danym trybie pracy. Pozdrawiam.

*- Działanie preparatu może różnić się u każdej osoby.

UWAGI - SUPLEMENTY DIETY!
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia!
Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci!

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, , dwutlenek siarki i siarczyny, łubin, mięczaki, seler, gorczycę - stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.

ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn

 • Komplenty katalog produktów
 • ABC Produktów
 • Nowa Jakośc Życia
 • Teczkę CaliVita
 • Długopis
 • Roczną darmową prenumeratę CaliNews
 • darmową konsultację pod numerem infolinii 801-011-876
 • dostęp do panelu dla klubowiczów z dodatkowymi promocjami i udogodnieniami

* - zapisując się do klubu Calivita po raz pierwszy za kwotę ponad 200zł.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium