baner strony
Dołącz do klubu Calivita
Robiąc zakupy u nas zyskujesz:
  • Darmową konsultację pod numerem infolinii 801-011-876, kom. 606-220-039
  • Poprawę stanu zdrowia
  • Kompletny katalog produktów z dokładnym opisem wszystkich produktów
  • Kartę członkowską klubu CaliVita oraz prenumeratę gazetki CaliNews
  • Produkty wysyłane bezpośrednio od producenta bez żadnej dodatkowej marży
  • Najtańszą wysyłkę kurierem ze wszystkich sklepów CaliVita
Dołącz do klubu Calivita
Samo zdrowie

Nowotwór wątroby

Nowotwór wątroby.

Wśród nowotworów wątroby wyróżniamy nowotwór pierwotny i wtórny. Ten pierwszy to taki, u którego rozwój nowotworu zaczyna się w wątrobie. Jest to dość rzadko spotykany nowotwór, przy czym marskość wątroby tworzy dobre warunki do rozrostu pierwotnego raka. Do częstszych nowotworów wątroby należą nowotwory wtórne - przerzutowe. Rak wątroby spowodowany jest wówczas przeniesieniem się ogniska tkanki nowotworowej z innego narządu (najczęściej z płuc, żołądka, trzustki) do wątroby. Ognisko raka przemieszcza się do wątroby poprzez naczynia krwionośne i chłonne lub bezpośrednio do miąższu wątroby, gdzie tworzą zazwyczaj bardzo liczne i duże ogniska.

Objawy:

Wszelkie objawy nowotworu wątroby mogą wskazywać na jej przewlekły stan zapalny, lub zmiany marskie. Po pewnym czasie następuje znaczne powiększenie się jej rozmiarów, oraz znaczny spadek jej wydolności i pracy.

Aby stwierdzić ostatecznie o pierwotnym nowotworze wątroby, wykonuje się badanie histopatologiczne, które polega na badaniu pobranych wycinków wątroby.

Podejrzenie o przerzutowym nowotworze następuje, gdy przy rozpoznanym ognisku pierwotnym w innym narządzie, pojawiają się wyżej wymienione objawy upośledzenia wątroby.

Leczenie nowotworów wątroby:

Do leczenia tego nowotworu stosuje się przede wszystkim chemioterapię, leczenie objawowe i wspierające czynność wątroby.

Podczas leczenia wątroby najważniejsze jest unikanie alkoholu, substancji toksycznych, oraz stosowanie właściwej diety (w tym celu najlepiej się skontaktować z nami).

Jeżeli chodzi o suplementację podczas chorób nowotworowych, biorąc szczególną uwagę na nowotwór wątroby pomocne są preparaty:

  • Noni - >> czytaj więcej << Produkt, w którym dzięki obecności damnacanthalu, noni rewelacyjnie zapobiega nowotworom oraz uzupełnia dietę w walce z nowotworem. Tylko te noni jest liofilizowane, reszta noni dostępna na rynku jest pasteryzowana. Stosuj 3 razy dziennie po 40ml przed jedzeniem.
  • Sublingual Coenzym Q10 - >> czytaj więcej << Antyoksydant - stosowany powszechnie w chrobach nowotworowych. Duża dawka Koenzymu do ssania pod język - odrazu wchłania się do organizmu bez obciążania wątroby. Stosować 2 razy dziennie między posiłkami.
  • AC-Zymes - >> czytaj więcej << Naturalna flora bakteryjna. Zdrowy przewód pokarmowy to podstawa. Stosuj 3 razy dziennie po 3 tabletki przed posiłkiem.
  • OxyMax - >> czytaj więcej << Odżywianie zdrowych komórek czystym tlenem. Pomocny w walce z nowotworami.
Infolinia
801-011-876
(tylko dla tel. stacjonarnych)
(91) 439-18-99
(dla tel. stacjonarnych i kom.)
kom. 606-220-039
(dla tel. stacjonarnych i kom.)

Pon-Niedz 9.oo-21.oo

Koszty wysyłki
Cennik DHL
Przelew - 14 PLN
Pobranie - 14 PLN
PayU.pl - 14 PLN
Cennik Poczta
Przelew - 12 PLN
Pobranie - 12 PLN
PayU.pl - 12 PLN

MANDER Michał Andrys

NIP: 852-252-72-88
Nr konta: 95 1140 2017
0000 4402 0872 1567

71-220 Szczecin
ul.Koralowa 5

tel./fax +48 91 439 18 99
tel. +48 606 22 00 39

biuro@zdrowoisportowo.pl