Infolinia
Infolinia
zamówienia, pomoc, porady
(tylko dla tel. stacjonarnych)
(91) 439-18-99
(dla tel. stacjonarnych i kom.)
(dla tel. stacjonarnych i kom.)

Pon-Niedz 9.oo-21.oo

Koszty wysyłki
Cennik DHL
Przelew - 14 PLN
Pobranie - 14 PLN
PayU.pl - 14 PLN
Cennik Poczta
Przelew - 12 PLN
Pobranie - 12 PLN
PayU.pl - 12 PLN

MANDER Michał Andrys

NIP: 852-252-72-88
Nr konta: 95 1140 2017
0000 4402 0872 1567

71-220 Szczecin
ul.Koralowa 5

tel./fax +48 91 439 18 99
tel. +48 606 22 00 39

biuro@zdrowoisportowo.pl

banner strony banner strony banner strony
Dołącz do klubu Calivita
Robiąc zakupy u nas zyskujesz:
 • Darmową konsultację pod numerem infolinii 801-011-876, kom. 606-220-039
 • Poprawę stanu zdrowia
 • Kompletny katalog produktów z dokładnym opisem wszystkich produktów
 • Kartę członkowską klubu CaliVita oraz prenumeratę gazetki CaliNews
 • Produkty wysyłane bezpośrednio od producenta bez żadnej dodatkowej marży
 • Najtańszą wysyłkę kurierem ze wszystkich sklepów CaliVita
Dołącz do klubu Calivita Dołącz do klubu Calivita Dołącz do klubu Calivita
Produkty

Aquarion filtr i jonizator wody

Aquarion - jonizator wody w wyniku wielostopniowej filtracji, odchlorowania i elektrolizy wody z kranu. Przekształca ją do wody alkalicznej i kwaśnej (w Niemczech woda o zmienionym pH: kwaśnym/alkalicznym jest nazywana wodą diamentową/srebrną). Odczyn pH naszego organizmu powinien być lekko zasadowy, dlatego picie alkalicznej wody jonizowanej korzystnie wpływa na stan rezerw wodnych organizmu, co poprawia jakość życia.

Aquarion Filtr i Jonizator wody w jednym

AQUARION to urządzenie o wysokiej jakości filtra, produkujące jonizowaną, sterylną, aktywną wodę bogatą w tlen, pozbawioną ciężkich metali i trujących substancji. Posiada wiele atutów dzięki możliwości neutralizowania wolnych rodników. Konsumując alkaliczną wodę, możemy skutecznie przeciwstawić się zakwaszeniu naszego organizmu. Oprócz odpowiedniego procesu jonizowania wody, niezwykle istotne jest, iż urządzenie dostarcza pitną wodę, która chroni lub przyczynia się od odzyskania zdrowia.


Do eliminacji mikroorganizmów, obecnych w zwykłej wodzie pitnej, niezbędne są odpo­wiednie filtry. Większość tradycyjnych filtrów wodnych może eliminować z wody tylko większe cząstki. Urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody posiada filtr o średnicy 0,01 mikrona, a ponadto zaspokaja również popyt na elektrony/protony. Aparat jest wyposażony w system automatycznego oczyszczania elek­trod.

Rozkład wody zachodzi w komorze wodnej pomiędzy dwoma tytanowo-platynowymi elektrodami, dodatnią i ujemną, anodą i kato­dą. Platyna została zastosowana ze względu na odporność na korozję. Elektrody są oddzielone specjalnymi membranami. Podobnie jak w procesach zachodzących w naturze, w urzą­dzeniu przeciwne ładunki wzajemnie przycią­gają się: do ujemnie naładowanej elektrody wędrują substancje o ładunku dodatnim, pod­czas gdy do dodatnio naładowanej elektrody podążają substancje naładowane ujemnie. Ujemna elektroda gromadzi wapń, sód, potas i magnez, które są również najważniejszymi zasadowymi składnikami alkalizującej żywno­ści.


W przebiegu jonizacji wody wytwarzana jest woda alkaliczna i kwaśna. Cząsteczki wody kwaśnej będą miały 1 atom tlenu i 3 atomy wo­doru (H30+).Dla wody pozostającej po stro­nie alkalicznej pozostanie 1 atom tlenu i 1 atom wodoru (OH-). Tlen pozostający po stro­nie alkalicznej wiąże tylko 1 atom wodoru i bę­dzie miał 1 wolny ładunek n. Jest, więc w stanie wiązać i unieszkodliwiać wolne rodniki (posiadające niedobór ładunku) w organizmie. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia, ponieważ w przebiegu procesu joni­zacji wody ujemnie naładowane substancje są osadzane na dodatniej elektrodzie (tj. po stro­nie kwaśnej); chlor, azot, jony azotanowe.Dlaczego Aquarion to oszczędność?
Każdy z nas pije codziennie wodę. Zakładając, że gospodarstwo domowe składa się z 3 osób i każda z tych osób wypije dziennie 1 butelkę wody, wyjdzie to koszt około 2500 PLN rocznie wydawane na wodę mineralną, która w większości przypadków ma odczyn obojętny i kwaśny (szkodliwy).

Szybko wyliczając: filtr Aquarion zwróci się w okresie około 2 lat, co daje niesłychaną oszczędność na kolejne lata (żywotność Aquariona od 10-15 lat) spożywania wody, oraz niezliczone aspekty zdrowotne, których nie da się przeliczyć na pieniądze.

Z alkaliczną wodą Aquarion, możesz spokojnie patrzeć w przyszłość, oszczędzić dużo na wodzie, a także przez to, że jest to woda najwyższej jakości, być zdrowy, mieć poczucie bezpieczeństwa i troski o siebie i swoją rodzinę.
Ulotka Aquarion

Instrukcja, budowa filtra
i inne informacje • Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor.
 • Przepuszcza niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas.
 • Faza węglowa wzbogacona srebrem. Filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę.
 • Urządzenie posiada wielostopniową jonizację wody. Podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać zarówno wodę alkaliczna, jak i kwaśna o 4 różnych zakresach poziomu pH (w sumie 8 różnych odczynów PH).
 • Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo- -zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp.
 • Generowana kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o niższym pH (z poziomu 3 i 4) może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).
 • System elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał oksydoredukcyjny).
 • Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcje i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 molekuł, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.
 • Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

*- Działanie preparatu może różnić się u każdej osoby.

UWAGA!
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia!
Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci!

Każdy z klubowiczów sklepu otrzymuje:
calivita
 • Komplenty katalog produktów
 • ABC Produktów
 • Nowa Jakośc Życia
 • Teczkę CaliVita
 • DVD
 • Długopis
 • Roczną darmową prenumeratę CaliNews
 • darmową konsultację pod nr 801-011-876
 • dostęp do panelu dla klubowiczów z dodatkowymi promocjami i udogodnieniami

Posiadamy najniższe ceny w internecie.

Dostępne warianty produktu:
nazwa produktu cena brutto ilość wartość
Aquarion
Cena klubowa

Cena detaliczna

6200.00 PLN
8246.01 PLN
szt. -

Opinie i Komentarze

Autor: Wojtek Marczuk

Dodano: 2013/05/26 o 11:22

Dobre urządzenie, rzeczywiście jest inna struktura wody i jest zasadowa, a nie kwaśna. Rzetelna firma, możecie zaufać. Kontakt miałem mailowy, można o wszystko zapytać i udzielają szybko odpowiedzi.
Wojtek


Autor: Wojciech Stelmach

Dodano: 2014/07/01 o 12:29

Fachowa i szybka wysyłka. Jonizator działa świetnie. Woda jest znakomita. Sprawdzałem to wskaźnikami chemicznymi do badania wody. Pozdrawiam.


Autor: Witold Szymański

Dodano: 2014/07/23 o 12:07

Zakupiłem te urządzenie i jest wporządku. Wszystko działa jak należy. pozdrawiam


Autor: Piotr Hempoliński-Nowik

Dodano: 2014/09/07 o 12:05

Ponad trzy lata temu moja żona Agata zaproponowała, abyśmy kupili filtr i jonizator wody Aquarion.. Pierwsza moja myśl – jasne, czemu nie, z pewnością się przyda. Gdy jednak usłyszałem, ile ma on kosztować, zacząłem się zastanawiać nad zasadnością takiego wydatku.

Najpierw sprawdziłem, jak wygląda sytuacja z tańszymi filtrami innych firm - jakie są ich właściwości. Następnie porównałem je z parametrami Aquariona i już wiedziałem, że nie znajdę w tym zakresie argumentów, by nakłonić żone na inne urządzenie.

Kolejnym moim krokiem było sprawdzenie ekonomicznego aspektu zakupu tego filtru i jonizatora wody. Dokonałem szybkiej kalkulacji - ile średnio rocznie nasza rodzina wydaje na butelkowaną wodę. Stało się jasne, że koszt zakupu Aquariona zwróci się w ciągu 2 lat. O aspektach takich jak brak potrzeby noszenia zgrzewek wody ze sklepu, stały dostęp do bezpiecznej alkalicznej pitnej wody, już nie wspomnę.
W ten oto sposób zapadła decyzja o zakupie Aquariona z której jestem bardzo zadowolony.

Co mogę powiedzieć o naszej decyzji sprzed trzech lat?
ŚWIETNA! Mamy świeżą jonizowaną wodę z tlenem od ręki, kiedy tylko chcemy. Kiedy człowiek wraca zmęczony wieczorem z pracy, nie ma nic przyjemniejszego niż napić się szklankę świeżej wody z Aquariona! To też ulubiony „napój” naszego synka!
Dodatkowo świetnie sprawdza się również w kuchni, przy wykorzystaniu wody kwaśniej. Szczególnie do czyszczenia naczyń, np. patelni, gdy przywrze spalenizna. Zalewamy kwaśną wodą, zostawiamy na parę godzin i po przetarciu szmatką patelnia jest czyściutka.


Autor: Witold Baran

Dodano: 2014/12/04 o 13:12

Jestem użytkownikiem urządzenia od 3 tygodni. Woda świetnie smakuje, odczynniki wody wyszły bardzo dobrze. Polecam.


Autor: Wojtek Jakubiec

Dodano: 2015/07/04 o 08:57

Aquarion działa świetnie. Wszyscy pijemy w rodzinie z niego chętnie wodę. Odczynniki, które załączyliście w paczkce wychodzą ok. Pozdrawiam.


Autor: Witold Błaszczyk

Dodano: 2016/10/15 o 09:50

Kupiłem i jestem zadowolony. Urządzenie działa, ph wody tak jak w książce przy danym trybie pracy. Pozdrawiam.


Zaloguj się aby dodać komentarz.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami klientów. Sklep Zdrowoisportowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Infolinia
Infolinia
zamówienia, pomoc, porady
801-011-876
(tylko dla tel. stacjonarnych)
(91) 439-18-99
(dla tel. stacjonarnych i kom.)
kom. 606-220-039
(dla tel. stacjonarnych i kom.)

Pon-Niedz 9.oo-21.oo

Koszty wysyłki
Cennik DHL
Przelew - 14 PLN
Pobranie - 14 PLN
PayU.pl - 14 PLN
Cennik Poczta
Przelew - 12 PLN
Pobranie - 12 PLN
PayU.pl - 12 PLN

MANDER Michał Andrys

NIP: 852-252-72-88
Nr konta: 95 1140 2017
0000 4402 0872 1567

71-220 Szczecin
ul.Koralowa 5

tel./fax +48 91 439 18 99
tel. +48 606 22 00 39

biuro@zdrowoisportowo.pl